Arama sonuçları: *

1. D

geleceğim ile ilgili kafam karışık

cevap için teşekkür ederim
  2. D

dediklerin hoşuma gidiyor neden olmasın diye düşündürtüyor yazdım bir köşeye bunları teşekkür ederim
  3. D

ben derslerime bu zamana kadar 1 kere dahi olsa çalışmadım bundan sonrada açıkçası çok çalışmak istemiyorum ben dersi derste dinleyerek yeterince başarı sağlıyorum bu düşüncem belki size garip gelebilir 2 senelik iyi bir yer kazanacağıma inanma konusunda şuan tam bir fikir oluşmadı kafamda
  4. D

öyle ama içimde bu konu ile ilgili sürekli bir huzursuzluk var bilemiyorum ne yapacağımı teşekkür ederim yorumun için
  5. D

öncelikle yorumun için teşekkür ederim üni konusunda senin gibi bir çok kişi aynı şeyleri söylüyor keşke çevremdeki birbiri ile zıtlaşan fikirleri örtüşmeyen insanları çıkarabilsem ben hep eleştiriye ve yönlendirilmeye açık biriyim ama bu konu yönlendirilmeye fazla açıkmı bilemedim insanlar...
  6. D

aslına bakarsanız benim şuan çevremde fazlaca baskı var ilk mesajımda olduğu gibi 2 tarafta sürekli bildiklerini diretiyorlar benim ilk başta kendi kanaatim üni okumayıp makine tasarımcı olarak güzel bir fabrikanın teknik ressamı olmak idi ama sonrasında aile ve arkadaşlarımın fikirleri...
  7. D

Merhaba ben 11. Sınıf öğrencisiyim meslek lisesinde makine tasarım okuyorum diğer adı ile makine teknik ressamıyım. Benim son 1 aydır kafamda binbir türlü şey var çevremde akrabalarımda üniversite kesin oku kötü bölüm bile olsa oku diploman olsun diyen taraf bir diğer tarafta abilerim...
  8. D

İstanbulkartı kargo ile alırsak yakınlar kargoyu teslim alabilir mi?

Hayır alamaz diye biliyorum baba da gelmişti ama babama vermediler ben şubeye gidip almıştım ama kurye tanıyor ise sizi yani sabit mahallenin kuryesi ise verebilir belki
Top Bottom