Arama sonuçları: *

1. lilmecw

HAZIR SİSTEM HANGİSİ ALINIR?

harbi ya, 35-40 gün sonra elime 35k kadar bi para geçicek indirimli hazır sistem bulursam yapışıcam.
  2. lilmecw

Bu Ekran Kartlarından Hangisini Alayım?

3060 12gb
  3. lilmecw

neden?
  4. lilmecw

ikisi de aynı hazır kasa biraz özelleştirme yaptim sizce hangisi alınır?
  5. lilmecw

XBOX GARANTİ SÜRESİ UZATMA ?

Sıfır almak istediğin zaman 2 yıl Microsoft garantili olanlar (512gb) 18-19k. + 2. kol 3k + kulaklık ( corsair hs75 xb wireless) 1.5k = 23k civarı bişey oluyor. benim baktığım ürün garantisiz ama 12k ( 2 kol + kulaklık)
  6. lilmecw

galiba garanti uzatma işi olmuyormuş o yüzden soruyorum hani yanında ekstraları var ama garantisi yok, garantisi olmaması büyük bir eksiklik mi olmasa da olur mu ?
  7. lilmecw

xbox series s + 2 kol( biri beyaz diğeri siyah) + corsair HS75 XB WIRELESS kulaklık, garantisi yok 12.000 tl sizce alınır mı ? bence gayet iyi
  8. lilmecw

2. el bir xbox series s ve bir de siyah kol satın alacağım. ama ürünlerin garantisi bitmiş. garantisini bir şekilde uzatabiliyor muyuz? örneğin 3-4k para verip +2 yıl garantisi bitmiş bir xbox series s konsoluna garanti yapabiliyor muyuz?
  9. lilmecw

Yardım 60bin TL civarı (varsa büyük ekranlı) oyuncu laptopu tavsiyesi alabilir miyim?

60bin TL civarı (varsa büyük ekranlı) oyuncu laptopu tavsiyesi alabilir miyim?
  10. lilmecw

BU LAPTOP ALINIR MI ?

11. lilmecw

bu hazır sistem alınır mı ?

alınır mı? daha uygun fiyata veya 40k civarında daha iyi bir sistem var mıdır? kasanın rengi beyaz olsun istiyorum. güvenilir sitelerden link atarsanız sevinirim.
Top Bottom