Arama sonuçları: *

1. A

7800x3d kutusuna ihtiyacım var

selam dostlar Ryzen 7 7800x3d kutusuna ihtiyacım var elinde olup ücreti mukabilinde bana gönderebilecek bi kardeşim var mı
  2. A

Oyuncu koltuğu önerisi

Dostlar selamın aleyküm Bende xdrive ın koltuğu mevcut ama oturduğumda inanılmaz terletiyor. 1-2 saat sonra kalktığımda efoşmanımın arkası komple boydan sırılsıklam. Bunun olmayacağı bi koltuk var mıdır.
  3. A

Yedek bios’um var mı?

Teşekkürler
  4. A

Yedek bios’um var mı?

Dostlar selam; Anakart modelim msi b650m gaming plus wifi İnternette Yedek bios olup olmadığına dair bilgi bulamadım Nereden öğrenebilirim? Veya yedek olup olmadığını bilen var mı?
  5. A

Hazır sistem aldiktan sonra ne yapmam gerek

Tecnhopat,pchocası vs bunların bu konuda çok yararlı bilgilendirici videoları var youtube da. Göz atmanı öneririm bütün bilgiler mevcut. Attığın başlığı youtube a yaz çıkar zaten
  6. A

BİOS GÜNCELLEME YARDIM.

Anakart modeli doğru. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Deneyeceğim.
  7. A

BİOS GÜNCELLEME YARDIM.

Selam dostlar Anakart modelim msi b650m gaming plus wifi Bunun bios güncellemesini yapmayı bilen var mı Ben dosyasını falan indirdim fat32 olarak flash belleği biçimlendirip içine attım. Ama bios da flash belleği görüyor fakat içini okumuyor. Dosya çıkmıyor. Anakartın üstüne flash bios buton...
  8. A

bios güncellenirken pc kapandı

Anakart gg
  9. A

KASA TOPLAMA REHBERİ

Bu da var çok daha detaylı
  10. A

KASA TOPLAMA REHBERİ

Herkese selamın aleyküm Agalar bişey soracağım bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Kasa toplarken topladıktan sonra güç kaynağından çıkan kabloların ve fanlardan gelen kabloların anakartta nerelere takılacağını detaylı anlatan bi video vs bişey var mı YouTube da bulamadım ben. Var aslında...
  11. PHİLİPS TV

PHİLİPS TV

PHİLİPS 75PUS8808 4k tv sıfır kapalı kutu. Faturalı 75inç 190 ekran konum:izmir
  12. A

Ryzen 7 7700x - rtx 4060 Ti

Öncelikle güzel yorum ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim söylediklerinizi dikkate alacağım. Ekran kartım msi 4060ti 3x ventus modeli 1722943347
  13. A

Açıkcası bilgisayardan anlamadığınızı düşünüyorum knk
  14. A

Valla inan bunların iadesiyle hiç uğraşamam😄
  15. A

Bu makine benimkiyle aynı fiyat bende sıvı soğutma var ramim 32 ssd okuma yazmam daha fazla
  16. A

Bu sistemde %30 darboğaz var bence benim alacağım performansın bu sistem yanında bile geçemez
  17. A

İyi markanın performans arttırdığını iddia etmedim. Sadece aynı ürünlerin daha iyi markalarını tercih etmeye çalıştım ve bi tık pahalı oldu. 1722937867 Seçtiğim kasada hazır sistem bulamadım o yüzden kendim toplamaya karar verdim. Bu kasayı istiyorum
  18. A

Sizce bu topladığım sistem alınır mı

Bence alınır fakat düzeltmen gereken tek şeyin güç kaynağı olduğunu düşünüyorum. Topladığın sistem güçlü ve güç kaynağın yetmeyebilir. Onun yerine; 1000w 80plus gold tercih edersen çok çok daha iyi olur
  19. A

Darboğazı düşürmek adına ekran kartını 4060 ti tercih ettim ve ürünlerin marka modeli kaliteli ve pahalı ürünler. Daha ucuzları elbette var ama tercih etmedim. Bu sistemle senin bahsettiğin sistemlerden çok daha iyi perfomans alabileceğimi düşünüyorum
  20. A

dostlar herkese merhaba. Bi sistem topladım parçaları buraya yazıyorum. Sistemin darboğaz yüzdesine baktım %8 gibi bi rakam çıktı sizden ricam lütfen nacizane yorumlarınızı esirgemeyin teşekkürler.:) İşlemci: amd ryzen 7 7700x 4.50 ghz Ekran kartı : rtx 4060ti Ram: corsair 2x16 gb 6400mhz ddr5...
Top Bottom