Arama sonuçları: *

1. A

Daha yeni kendi topladığım sistem çalışmıyor

Tekrardan merhaba evet aslında çözüm çok basitmiş. Ben anakartımı yeni aldığımda pin koruması zannnedip attığım küçük bir parça vardı. O paeça CMOS parçasıymış. İlk başta gene görüntü gelmedi ve sonra annemin evde temizlik yaptığı aklıma geldi. Arka görüntü kablosuyla biraz oynayınca görüntü...
  2. A

Üstüne plastik bir şeyle bastırıp fenedim olmadı ne yazıkki resmen ellerim harap oldu yarın bir bilgisayarcıya göstereceğim. İşlemciye bir şey olmasından inanılmaz korktum zaten az paramla aldım birde bir şey olmasını göze alamam. Neyseki baktım bir şey yokmuş. Ha bu arada sanki görüntü kendi...
  3. A

Evet her şey gayet yerinde çalışıyor yalnız o kırmızı ışık benim dikkatimi çekti biraz birde BİOS pilini nasıl takarım kendisi tam yerine oturmamış gibi.
  4. A

Daha yeni işlemci anakart ve ram aldım az önce sistemi toplayıp açtım. Sisteme siyah ekran geliyor ve öyle kalıyor. Klavyeye basıyorum olmuyor. Ayrıca PSU da debug kablosu denen şeyi bulamadım o yüzdenmi yoksa anakartta yanan kırmızı bir ışık oluyor açınca kapatınca sadece mavi ışık. Acaba...
  5. A

Kasamın ATX olup olmadığını nerden bileceğim?

Pek sanmıyorum ama bakacağım , çünkü 10 yıl önce alınmış bir kasada. 1594500766 mATX destekliyor baktığıma göre. O zaman acaba bildiğiniz mATX H61 anakart varmı bildiğiniz?
  6. A

Peki mATX olan H61 anakart varmı bildiğiniz?
  7. A

Kendime bir anakart alacağım ve kendi kasamı kullanmak istiyorum kasam Pro2000. Takılı olan anakarttan anlayamıyorum çünkü anakart daha öncesinde değişti.
  8. A

2000TL PC Toplama

Peki APU işlemci ramimden yermi?
  9. A

2000TL PC Toplama

Yeni bir sistem toplayacağım kendime. Sistem CSGO ve Discordu rahat rahat kaldırabilicek bir şey olmalı. Kasa ve HDD elimde bulunuyor. Buraya sormamın nedeni APU mu olmalı yoksa Ekran Kartı almalımıyım sorusu. Ayrıca APU sistem toplarsam diğer senelerde hangi ekran kartını takabilirim...
  10. A

Ekran Kartım COUPURE 74.9kHz / 60Hz hatası veriyor!

Denedim evet ama windows 10 kullanıyorum ben ve işe yaramıyor. msconfig ayarlarındanda yaptım ama olmadı. Onboard olarak taktığımda ekrana 1080p görüntü bile veriyor GPU ölçeklendirmeye tıkladığımda bu sorun oluşmuştu ölçeklendirmeyi formatsız geri çekemezmiyim?
  11. A

Ekran Kartım COUPURE 74.9kHz / 60Hz hatası veriyor!

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarımda ekran kartından görüntü vermeye çalıştığımda bu hatayı aldım. Bu hata AMD Catalyst Control Center ı indirdikten sonra oldu. Bu arada onboarddan görüntü verdiğimde geliyor. Dönüştürücü kullanıyorum ekran kartımda oraya bağladım ama o zaman geçen format...
  12. A

Win10 Biraz bekleyin de kalıyor.

Şimdi ilk başta monitörüm 75khz 60hz coupre hatası verdi güvenli moddan başlatmayı denedim ama olmadı sonrasında ise otomatik ayarlardan girip format atmayı denedim şimdi ise biraz bekleyin ekranında kalıyor elimde format usb si yok güvenli modda nasıl açabilirim bilgisayarı. Asus P5KPL-AM SE...
  13. A

775Pin DDR3 Anakart ve İşlemci önerisi

Şimdi işlemci tamam ama anakart 8gb ram destekliyor.
  14. A

775Pin DDR3 Anakart ve İşlemci önerisi

Öyle çok büyük bir bütçem yok onun için daha sonra yeni sistem alacağım zaten şu anlık beni götürmesi gereken ama oyunlarımıda oynayabileceğim işlemci ve anakart gerek bana. 450tl ye kadar çıkabilirim. Eğer cidden "para biriktir al" diyecekseniz hiç yazmayınız lütfen!
  15. A

50 TL ye İşlemci Fanı

Stok fanla yaptığım 3.2 ghz sabit olarak gördüğüm hayalmiydi ? :D
  16. A

Yardım İşlemci Soğutucusu yardımı

Ben biraz geç kalmış olabilirim ama her zaman sıvı soğutma daha iyidir eğer ileride güçlü bir işlemciye geçilecekse kesinlikle sıvı soğutma öneririm.
  17. A

50 TL ye İşlemci Fanı

Q6600 için LGA775 50TL ye bir fan istiyorum parayı geçmemesi lazım ve vidalı olursa sevinirim. O.C. yapacağım 3 GHz e onun için bir fan önerirseniz daha iyi olur.
  18. A

Yardım Q6600 İşlemcim Termal Macun değişmeme rağmen 85 derece hem boşta hem yükte!!!

efendim evet normal değil ama şöyle bir durum var fan ayakları kırık tam yerleşmemiş olabilirmi çünkü yüktede boşkende 85 derece edit:ayrıca kasayı yatırıp kullanıyorum ama o yüzden olabilirmi
  19. A

Yardım Q6600 İşlemcim Termal Macun değişmeme rağmen 85 derece hem boşta hem yükte!!!

peki yükte 85 derecede oyun falan oynayabilirmiyim düşük grafikli?
  20. A

Daha az önce yeni termal macun sürdüm orta kalite bir macun ama hem yükte hem boşta 85 derece. Core temp uyarı veriyor. İşlemcimin fan ayakları kırık ama işlemci ye tam olarak yerleştirdiğime eminim.(Kırık dediğim ikisi Speed Fan ile fan hızına baktım 100 çalışıyor. Nasıl çözebilirim bunu fan...
Top Bottom