Arama sonuçları: *

1. Syphexn

gamakay mk61 klavyem icin destege yazdim ve yazdiklari seyi anlamadim

I have gamakay mk61 keyboard and when i start my pc keyboard not opening with pc and always i have to unplug and plug the cable for the keyboard to turn on and the rgb is constantly being reset and I have to set it again yazdigim bu mesaj ustune bunu yazdilar Hello, have you flashed it with...
  2. Syphexn

Gamakay MK61 Bilgisyar İle Birlikte Açılmıyor

gamakay mk61 bilgisyar ile birlikte acilmiyor rgb surekli kendim tekrar ayarlamam gerekiyor boyle sorunlari var cozumunu bilen var mi acaba?
  3. Syphexn

Gamakay mk61 pc ile açılmıyor açılması için kabloyu çıkarıp takmam gerekiyor

Gamakay mk61 pc ile birlikte açılmıyor kablosunu çıkarıp takmam gerekiyor açılması için. çözümünü bilen var mı?
  4. Syphexn

Pc de müzik dinlerken bi anda müzik takılmya başlıyo ve bilgisayarı kapatamyorum

Sadece müzik dinlerken değil kendiliğinden de oluyor donuyo gibi oluyo ama mouse kullanabiliyorum ama bilgisayarı kapatamıyorum kapatmaya tıklasam bile kapanmıyor ve bilgisayarın güç butonuna basılı tutarak kapatıyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim
  5. Syphexn

Kendi apex hesabımı dolar karşılığı yurtdışına satabilir miyim?

Kendi Apex hesabımı tr de alan yok playstation hesabı olduğu için ama yurt dışına dolar ile satmak hem daha karlı hem alıcı bulmak daha kolay ama nasıl hangi sitede satmalıyım nasıl paramı ordan çekebilirim bunu daha önce yapanlar veya bilgisi olanlar yardımcı olabilir ise çok iyi olur
  6. Syphexn

Gamakay mk61 pc ile birlikte açılmıyo açılması için kabloyu çıkarıp takmam gerek

Gamakay mk61 pc ile birlikte açılmıyor kablosunu çıkarıp takmam gerekiyor açılması için. çözümünü bilen var mı?
  7. Syphexn

banggood türkiye direkt mail aldım ama ürün detayında air parcel register yazıyo

selam banggood dan türkiye direkt mail almama rağmen ürün detaylarında air parcel register yazıyor bunun bu şekilde mi yazması gerekiyor normalde ve ek olarak in transit bölümünde out of stock yazıyor stok ta kalmamış ürünü nasıl bana yollayabilirler birisi yardımcı olursa çok memnun olurum
  8. Syphexn

banggood kargo problemi çıkar mı

banggood dan klavye alıcam ama yurtdışından geliceği için bi problem çıkar mı emin değilim daha önce alışveriş yapan varsa yardımcı olursa sevinirim
  9. Syphexn

R6 steamda indirime girermi

evet
  10. Syphexn

R6 steamda indirime girermi

şuanda epic games de indirimde ordan albilirsin aldığın yer hiç bir şey değiştirmiyecek ben epic den aldım indirim + 60 tl kuponla bi sorun yaşamadım
  11. Syphexn

Realtek(R) audio neden kaldıramıyorum

Realtek(R) audio kaldırıp yerine High Definition kurmaya çalışıyorum ama her silip yenisini kurudğumda kendi kendine Realtek(R) audio ya dönüyor bu yüzden oyunlarda az ses duyuyorum çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi
  12. Syphexn

realtek hd audio son sürüm kullanıyorum ama oyunlarda ses az geliyor

realtek hd audio son sürüm kullanıyorum ama oyunlarda ses az geliyor
  13. Syphexn

realtek dh audio kurmaya çalışıyorum yeniden başlatmama rağmen yüklenmiyor

şuan güncel realtek hd audio var ama kurmaya çalıştığımda pc yi yeniden başlatmama rağmen kurulmuyo (realtek r audio yu silmeden deniyorum çünkü program kendisi silip yeniden kurucağını söylüyor şimdi silersem geri yükleyemem diyede uğraşmıyorum
  14. Syphexn

oyunlarda ses düşüklüğü var ve bu önceden yoktu

oyunlarda ses düşüklüğü var ve bu önceden yoktu realtek(R) kullanıyorum
  15. Syphexn

realtek dh audio kurmaya çalışıyorum yeniden başlatmama rağmen yüklenmiyor

şuan pc de realtek (R) audio var ve ne zaman hd audio kuramya çalışsam yeniden başlatmamı istiyor ama yeniden başlatmama rağmen kurulmuyor setup da mevcut driver kaldırılıcak vev hd audio kurulcak tarzı bir şey söylüyor o yüzden (R) audio yu kaldırmıyorum kaldırıp denemek aklıma geldi ama zaten...
  16. Syphexn

Bilgisayarımı PS4 Pro'ya takaslamalı mıyım ?

hayır kesinlikle takaslama ben ps den geçtim ve gerçekten değmez bence online oyunlar falan olsun pc de daha iyi ben hikaye oyunu oynamak istiyorum diyosan ayrı ama güncel oyunlar 450 veya 600 tl siteler hesap satıyor ama kilit gelme durumu var yani hesap sonsuza kadar kalmıyor bence bi şekilde...
  17. Syphexn

realtek(R) Audio güncel olan mı güncel değilse nasıl güncelliye bilirim

realtek(R) Audio güncel olan mı güncel değilse nasıl güncelliye bilirim ve ayrı olarak bilgisayarımdaki diğer güncel olmayan şeyleri nasıl bulabilirim
  18. Syphexn

kulaklık için windows sonic kullanılır mı stereo ile farkı ne

kulaklık için windows sonic kullanılır mı stereo ile farkı ne. Arctis 3 kullanıyorum windows sonic açınca 7.1 aktif hale geliyor mu.
  19. Syphexn

Türk Telekom İnternet Sorunu

Hayır 35 alıyorum
  20. Syphexn

Türk Telekom İnternet Sorunu

Selam bugün kalktığımda internette yavaşlık vardı neyse dedim pc açtım discord da sesli sohbete bağlanamadım gittim modeme reset attım hala aynı sorun var internet testi yapamıyorum hata veriyor bi sitede yaptım bir şekilde orda da 1.4 gösterdi ama ig ve yt de video izleyebiliyorum çözümünü...
Top Bottom