Arama sonuçları: *

1. L

Yardım Aliexpress KES ONU! Kampanyası Yardımlaşma

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz! %99 indirim mi! https://a.aliexpress.com/_mrN6TGj
  2. L

Yardım Aliexpress KES ONU! Kampanyası Yardımlaşma

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz! %99 indirim mi! https://a.aliexpress.com/_mN2b6Kj
  3. L

Papara Black Card ücretsiz mi geliyor?

evet ücretsiz bir şekilde gelmişti bana
  4. L

Da md 2 hakkında yardım

Sağol buldum teşekkürler
  5. L

Da md 2 hakkında yardım

Kurulumu yaptım ekran kartı driver kurdum ama 144 hz olmuyor ekran 120 hz gösteriyor
  6. L

Da md 2 hakkında yardım

Windows yüklemedim hiç açılmıyor çünkü flash belleğe Windows İSO yükleyip takıcam sonra ne yapıcam peki 1609244271 Kusura bakmayın ilk defa kurulum yapıyorum yardım ederseniz ya da bunun hakkında konu varsa atarsanız iyi olu
  7. L

Da md 2 hakkında yardım

Pardon çok bilgim yokta boot flash derken açıklar mısınız?
  8. L

Da md 2 hakkında yardım

Bilgisayarım geldi kurulum yaparken böyle kalıyor ne yapmam gerek
  9. L

Klavye mouse önerisi alabilir miyim?

Bloody iyi bir marka mıdır?
  10. L

Peki geri kalan paraya bir klavye alabilir miyim önerin nedir
  11. L

300 350 TL yi geçmiycek klavye+ mouse önerisi alabilir miyim? Cs valorant vb oyunları oynamak için olucak
  12. L

Bu mikrofon nasıldır ?

https://www.amazon.com.tr/Lastvoice-BM800-Mikrofon-Stand-Kartı/dp/B086ZXKR9T/ref=sr_1_5?dchild=1&pf_rd_i=12602055031&pf_rd_p=f43be6e7-488c-57d7-ae62-7d12cd962c89&pf_rd_r=J3Y1ZMPVYPKB22NCKY2R&pf_rd_s=merchandised-search-10&pf_rd_t=BROWSE&qid=1608994577&refinements=p_72%3A13136589031&s=computers&sr...
  13. L

[ANA KONU] YENİ DA-MD2 SİSTEM

Zorda olsa aldık darısı alamayanların başına...
  14. L

Özelleştirmeli Prime 5500 sistem vs. Özelleştirmeli PCH E Class 1.0 sistem

tabi ki ama her şey Dahil 7000 TL olursa çok sevinirim
  15. L

Yardım edicek bir arkadaş yok mudur ?
  16. L

Bu iki sistem arasından birini alıcam ve toplam bütçem ortalama 7 Bin lira buna uygun monitör ve para kalırsa Bi kamera önerir misiniz?
  17. L

6 7 bin TL civarında monitör dahil sistem önerir misiniz?

Maksimum 6-7 Bin TL civarında monitör dahil çoğu oyunu orta ayarda oynatabilecek sistem tavsiyesi alabilir miyim? Belki ilerleyen zamanlarda öylesine yayında açabilirim. Şimdiden teşekkürler... NOT: 2. elde olabilir arkadaşlar çünkü kamera mouse gibi ekipmanlar da almak istiyorum para kalırsa
  18. L

6000 - 8000 TL ARASI BİLGİSAYAR ÖNERİSİ

Ücreti ne kadara topladınız sorması ayıp
  19. L

6000 - 8000 TL ARASI BİLGİSAYAR ÖNERİSİ

Çok teşekkür ederim öneri için ama şöyle fiyata dahil yayında idare edicek ekipmanlı bir sistem önerir misiniz tek tekte alabilirim toplayabilirim evimde
Top Bottom