Arama sonuçları: *

1. K

Yeni aldım ve nasıl takacağımı bilmiyorum.

Öncelikle cahilliğime verin. Rtx 4060 aldım ve sisteme taktım fakat aynı girişten iki tane var kablolarda. Biri direkt pusuya diğeri ise psuya bağlı olan kabloya bağlı. Hangisini takayım?
  2. K

Çözüldü✓ Yeni bilgisayarı fişe takmak

Bir tane PSU da akım veya voltaj ayarı gibi bir şey vardı. Birisi 140 birisi 240 olarak gördüm.
  3. K

Çözüldü✓ Yeni bilgisayarı fişe takmak

Yeni bir sistem aldım ve bekliyorum. O voltaj ve akım mevzuları tedirgin ediyor beni. Yeni aldığım bilgisayarı direkt fişe taksam bir sorun olur mu? Yanma patlama çatlama vs. Kasa vento vg20al ve PSU da fsp bir PSU.
  4. K

Razer black shark v2x

her şey dahil bir sistem var ıtopyada. Bu kulaklığı araştırdığımda ses sorunu olduğunu öğrendim. Anakartım h610 m-k d4 ve ses sorunu olur mu diye tereddüt ediyorum. Sistem modart aıo v3
  5. K

Rx7700xt ddr4 Expo olmasa uyumsuzluk çıkar mı?

Çok teşekkürler. Peki sistem nasıl? PSU falan
  6. K

Rx7700xt ddr4 Expo olmasa uyumsuzluk çıkar mı?

Başlıktaki gibi. Bu sistemi düşünüyorum fakat ddr4 ramlarda Expo yok biliyorsunuz. Ekran kartı bir sorun çıkarır diye çekiniyorum, malum amd'nin çok iyi bir ekran kartı geçmişi yok. Sistem bu...
  7. K

Expo ddr4 ram var mı varsa hangisini tavsiye edersiniz

ddr4 expo ram yok
  8. K

7000 serisi ekran kartlarında hala bilinen sorunlar devam ediyor mu?

Örneğin oyun o Ne kadar kullanınca kart hatalar vermeye başlıyor? Battlefield gibi oyunlar oynayacağım ve SOLIDWORKS kullanacağım.
  9. K

7000 serisi ekran kartlarında hala bilinen sorunlar devam ediyor mu?

Makine öğrencisiyim, bir masaüstü sistem almak istiyorum. 4070 civarına çıkmadan 7700xt li sistemler cazip geliyor. SOLIDWORKS gibi uygulamalar kullanacağım, bir yandan da Battlefield gibi oyunlar oynayacağım. Bunlar bana bir sorun yaratır mı? Ddr4 rx7700xt/5600 uyumlu çalıştığı için bütçem buna...
  10. K

Vatan 24k Wİndforce lu sistem alınır mı ?

Etrafta söylentiler vardı, amd kartlarda artık malum sorun var mı?
  11. K

Maximum 30.000 kasa tavsiyesi

Sağolun
  12. K

Maximum 30.000 kasa tavsiyesi

SOLIDWORKS gibi uygulamalar kullanacağım. Oyun konusunda da uzun süre sıkıntı çekmek istemiyorum. Vatan bilgisayar, tebilon ve ıtopya öncelikli olursa sevinirim.
  13. K

Vatan bilgisayar 4060 DDR5 sistem 27k. Alınır mı?

Güzel fakat taksitte fiyat farkını çok koyuyor. Taksit ile alacağım. 1723102740 Taksit ile çok fiyat farkı oynuyor, vatanda bu daha az o yüzden seçiyorum. Ziraatbank kartının üzerine.
  14. K

Ev için alıyorum, eski bir laptobum var ve okulun bilgisayarları falan da var
  15. K

Makine öğrencisiyim hem SOLIDWORKS gibi uygulamalar hem de CNC ile ilgili yazılımlar kullanacağım
  16. K

Çok ölü bir konu biliyorum ama yine tek tük amd ekran kartı hata veriyor diyorlar, eğer kullanıcıysanız deneyimleriniz neler
  17. K

Sistemin linki: https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4060-8g-oc-a620m-h-500gb-ssd-16gb-ram.html Yapacağım eklemeler: adata 1 TB legend 850 lite - Thermaltake s200tg 650w Bu durumda 29.600 gibi bir fiyat çıkıyor. Alınır mı?
Top Bottom