Arama sonuçları: *

1. V

Ekranım monitörde küçük gözüküyor

Örnek olarak valorant açtım başka uygulamalarda da bazen oluyor gördüğünüz gibi en sağdaki simgelerim ekranın ortasına geliyor. Aynı şey obs stüdyada da var ben yayın açıyorum yayında ekranın sol üst köşesi tek yayınlanıyor oyun tam gözükmüyor çözümü nedir acaba ?
  2. V

Şu iki fandan hangisi alınıır veya ikisi de alınmaz mı yardımcı olur musunuz ?

İki fanı da attım fotosunu ikinci el ikisi de. 4 fanlı olanın 6 modu falan varmış diğer 6 fanlı olanla ilgili bilgim yok ikisinin de fiyatı 500. Hangisini alayım veya ikisi de çöpse almayayım.
  3. V

Bu soğutucu fan iş yapar mı ?

Soğutucu fan almak istiyorum laptopa ama uyguna bişey bulamadım 2. El bakıyorum sizin bildiğiniz 500 ve altında sağlam bi fan var mıdır bi tık üstü de olabilir. bir de şu 2. El olana bakar mısınız iş yapar mı ? Fiyatı 350 tl
  4. V

PC topluyorum kasa hakkında fikir lazım

Neyle değiştirmemi önerirsiniz? 1722281448 Şunlar var seçenek olarak
  5. V

Ram 32 gb yaptım ama anakart ssd karışmadım
  6. V

PC kasası topluyorum uygun fiyata en iyi performans yapmaya çalışıyorum. 50-60k bütçem var şu bilgisayar 54k ya denk geliyor fikir alışverişi yapmak istedim fikirleriniz neler ( Rami 32gb ekran kartını 3 fan yaptığım için fiyat 54k oluyor ) Kasa linki
Top Bottom