Arama sonuçları: *

1. F

Çözüldü✓ yazılımını sildim yardımcı olun lütfen

bende realteki açınca böyle kalıyor işlem yapamıyorum 1723316230 asusun adaptörünün driverini kurdum sorun çözldü şuanlık
  2. F

Çözüldü✓ yazılımını sildim yardımcı olun lütfen

bilgisayarımda wifi olmadığı için kingboss ac1200 almıştım fakat internet sürekli koptuğu için aygıt yöneticisinden ürünün kaldırıp tekrar kurulum yapmasını umarak yazılımı sil seçeneğine bastım, bu sefer hiç bir şekilde kingboss ac1200 ürününü görmüyor aygıt yöneticisinden baktığım zaman diğer...
  3. F

WiFi usb adaptör önerisi

Bu ürünün driverini nereden bulabilirim tak çalıştır işe yaramadı
  4. F

Yardım kingboss ac1200 kopma ve bağlanma sorunu

kingboss ac1200 aldım 3 gün önce ,5ghz bağlanmaya çalışıyorum bağlanamıyorum ne zaman bağlansam belli bir süre sonra atıyor. Bundan dolayı 2.4ghz ile kullanmak zorunda kalıyorum bu sefer nadirde olsa 2.4ghz de de atma problemi oluyor . 2.4ghz kullanınca internetim hızı 4 te 1 oranında düşüyor
  5. F

oyun için kulak içi kulaklık önerisi

hem oyunda hem de gündelik hayatta kullanacağım bluetooth kulaklık önerir misiniz? 1722371094 telefon iphone
  6. F

aoc monitör alınır mı

Yani son olarak lenovo almam daha mı mantıklı olur
  7. F

aoc monitör alınır mı

tepki süresinde değişiklik olmuyor demi 0,5 1 ms üstüne çıkar mı
  8. F

aoc monitör alınır mı

r25i-30 180 hz 30 dakika kullanımdan sonra değerleri ne kadar düşüyor kaç hz veriyor tepki süresi de artıyor mu
  9. F

aoc monitör alınır mı

bende r25i-30 ile aoc arasında kararsız kaldım hangisini alsam diye hangisini almam daha mantıklı olur
  10. F

aoc monitör alınır mı

uzun kullanımda herhangi bir problem yaşamam demi 1721559179 bir de bazı monitörler mesela 180 hz 0.5ms 30 dakika sunuyor bunda da öyle bir problem var mıdır
  11. F

aoc monitör alınır mı

Selamın aleyküm arkadaşlar monitör alcam bütcem 4500 tl civarında bu monitör alınır mı ya da başka bir monitör öneriniz var mıdır...
  12. F

Çözüldü✓ Monitör tavsiyesi verir misiniz?

asusta yada msi da var mı öneriniz
  13. F

hikayeli ve rekabetçi oyunlar için istiyorum ana ekran olarak
  14. F

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-24-tuf-gaming-vg249ql3a-1ms-180hz-full-hd-ips-freesync-g-sync-gaming-monitor.html https://www.vatanbilgisayar.com/asus-tuf-gaming-vg249q3a-23-8-1ms-180hz-ips-full-hd-freesync-oyuncu-monitoru.html bunlar alınır mı mesela
  15. F

başka öeriniz var mıdır lenovo dışında
  16. F

en fazla 5500 tl kadar Monitör tavsiyesi verir misiniz? 2k , 1ms
  17. F

Steam kış indiriminde ne alınır

Güzel uzun sure oynaticak oyun lazim rust bf 1 ya da bf 5 alınır mı
  18. F

Hayatta kalma oyun önerisi verir misiniz

Çok teşekkür ederim akşam iş çıkışı bakacağım hepsine
  19. F

Forestı oynadım rust ta tek kişilik zor olur diye düşünüyorum green hell bakacağım teşekkürler başka önerin var mı
  20. F

Açık dünya hayatta kalma oyun önerisi yapar mısınız Sistemim rtx3060 r5 5500 16gb ram
Top Bottom