Arama sonuçları: *

1. P

Yardım Mouse’da sıkıntı var yardım edin lütfen

Arkadaşlar gamepower ursa model bi mouse’a sahibim fakat sıkıntım arada sırada mouse’ın bağlantısında sıkıntı oluyo sonra tuşa basınca geçiyor nedenini bilen var mı? Alalı 2-3 hafta oldu
  2. P

Öneri Ekran kartı tavsiyesi

Ty 1597789516 Teşekkürler
  3. P

Cooler Master Elite V3 MPW-6001-ACABN1 600W PSU Gigabyte B450M-H AMD AM4 DDR4 AMD RYZEN 5 3600 3.6GHz Apacer Panther 8GB DDR4 3000Mhz James Donkey JD480 480GB ssd Seagate Barracuda 1TB HDD Dark Freezer x94BL İşlemci soğutucusu 1597788653 Cooler Master Elite V3 MPW-6001-ACABN1 600W PSU...
  4. P

2k
  5. P

2k bütçe var indirim beklicem. 1597788076 2k bütçe var indirim beklicem.
  6. P

Merhaba,uygun fiyatlı ekran kartı bakıyorum tavsiyesi olan var mı? (Counter,fortnite,leauge of legends) benzeri oyunlar oynanacaktır
  7. P

Yardım Merhaba,ilk defa bilgisayar alacağım yardım eder misiniz?

İnce hesap bekliyorum
  8. P

Dediğim gibi itopyada içimden geçicekler gibi hissediyorum
  9. P

Benim için toplayacak var mı sistem monitör dahil 5k’yı geçmezse iyi olur(Daha ucuza daha iyisni bulan da olur farketmEz) 1597783239 Yok almadım 1597783721 Almadım hayır sistemi
  10. P

Biraz cahilim böyle konularda kusura bakmayın
  11. P

:( Çok üzüldüm bunu duyduğuma oysa ne hayallerle para biriktirmiştim
  12. P

Merhaba,forumda yeniyim.Hayatımda ilk defa bilgisayar alacağım fakat bileşenler hakkında hiç bir şey bilmiyorum(Koy önüme 24 saat oyniyim yani o kadar).İtopyada bana bu sistemi dizdiler sizce iyi mi değiştirilmesi gereken parçalarvs yazarsanız memnun olurum😅.bütçem 5Bin tl ama bu sistem 5.2 ona...
Top Bottom