Arama sonuçları: *

1. K

Yardım CS:GO Bilgisayarınız VAC Güvenli Sunuculara Girmenizi Engelliyor Hatası

Bende o mantıkla depoladım işte olmadı önce dosya bütünlüğü dogrunbaktın aynı hata alıyorsun dediğimi yap Steam adına herşeyi sil format sana kalmış ama düzelecektir ?
  2. K

Yok hocam format dahi attım 2-3 defa olmadı Steam d de oldugu için silinmiyordu sonra son işlem olarak 750 GB lık Steam dosyasını silip bütün oyunları tekrar kurdum 1 yıldır sorun yaşamıyorum dediğimi yap sen dua edecen bana ?
  3. K

Rk başlattığın zaman sürekli Vac hatası veriyor fakat sen de hile yaptıgın bişi yok bende de aynısı oldu yada oyuna giriyordum belli bir süre sonra oyundan atıyordu sonra oyuna giremiyordum Vac diyordu sürekli ama ban yemiyordum çözümü ise Steam komple sildim tekrar yükledim sorun çözüldü ?
  4. K

Ailemi PC almaya nasıl ikna edebilirim ?

Sen al şimdi de bennyazın sana öderim de ?
  5. K

Android Xiaomi Redmi Not 8

Arkadaşlar bugün bir güncelleme geldi 11.0.8.0 güncellemesi fakat güncelleme yükledikten sonra telefon wifi sinyali düştü 35 mgbit net kullanıyorum fakat telefona gelen 6-11 arası download 2 telefon 1 tablette testleri yaptım onlarda 31-33 mgbit download var ne yapmam gerekiyor yardım edemisiniz
  6. K

SLI & RTX - GTX

Hocam bayadır kafama takılan bir soru şimdi diyelim ki bende 2080Ti var ve 1080Ti var bunları SLİ yapabilirmiyim yani her ikisininde teknolojisinden yararlanabilir miyim cevaplarsanız sevinirim
  7. K

Toplama PC Sizce alınır mı?

Aynen öyle eline sağlık hocam ?
  8. K

Evet haklısın ?
  9. K

Benim paylaşım daki yalnız tek parça degil ful donanım ile birlikte sadece monitör yüksek tutum ?
  10. K

Aslında onu düşündüm de bi bakayım bütçeme ona göre dedim 2 ay idare etsem iyi olur ?
  11. K

750 GB HDD var ondan SSD düşürdüm az ?
  12. K

Formun amacı bu oldugu zannediyorum paylaşım ve aklıma takılan bir konuydu sorup bilgi edinmek istedim cahil kalmak degil ?
  13. K

Hocam önerin nedir peki :)
  14. K

Sizce alınmalımı hiç yoktan iyi midir?
  15. K

bilgisyar topluyorum

İşlemci 5 1600 düşür ram 8*2 yap
  16. K

BU SİSTEM İYİ Mİ?

Açılır ayarları bilmiyorum malesef