Arama sonuçları: *

1. S

Reeder araba üretecekmiş

kötü olucak.
  2. S

Kaç günde ya da ayda bir cips yemeliyim?

verir su ve omega 3 tüketimini arttırın
  3. S

dediğim şey haftada 1 için geçerli ve fırındanın tadı normal cipslerden iyidir diyet yapcam diye sert diyete girme eger aşırı kilo problemin yoksa onun dışında spor yap ve ton balığı tüketimini arttır sporda cut dönemimde kullanımı arttırdım kolestrolum 48 cıktı diyecegim bu kadar
  4. S

cips olarak lays fırından tercih edin hergünde yemeyin haftada 2 veya 1 yicekseniz öğünlerinizdeki karbonhidrat sayısını düşürmeniz gerekecektir özellikle fırından dışı tavsiye etmem zaten besin değeri olarak bakarsanız diğerlerine nazaran sağlıklıdır
  5. S

Oyunlardan eskisi gibi zevk alabiliyor musunuz ?

o kadroda genelde şey olur herkes birbirine laf atar dalaşır küfür eder başkası etse herkes çullanır OSGMOPMDSG
  6. S

arkadaşlarda aşırısı toxic bir hale gelebiliyor en güzeli tek takılmaktır benim düşüncem
  7. S

Aşık olduğum kızı nasıl unutabilrim

öyle sorulmaz ilk önve ikinizin alakalı konusunu bul mezuniyet gibi veya bildiğin bir hobisi vardır kızın onla ilgili soru veya reels atabilirsin direk erkek arkadaşın varmı diye sorarsan cevap kesin evet olcaktır av korkutulmaz :)
  8. S

bende bayadır oyun oynuyorum hikayeli hikayesiz online moba vb. ama oynadıkça sanki hepsi bir dögüye giriyo ve aynı filmi baştan izliyo gibi hissetmeye başlıyorum ve bu durum gerçekten sıkıyo
  9. S

dediğim gibi hayır dese zaten beni istemiyo der geçebilirsin aslında senin aklındaki ona açılmak ona bağlanmak değil 1 yıl bekledim diyosun zaten reddetse 1 hafta en fazla sıkar devamında normale donersin
  10. S

aga bendede aynı valla bide şu sıcak havada hiç oynanmıyo
  11. S

unutamazsın yeni birini bulsanda hep aklında kalır en güzeli insta veya wp den açılmak olucaktır hayır yanıtını alırsan bile aklında kalmaz ilk önce buluşmayı teklif et istemiyosa sal gitsin böylece silersin
  12. S

16 GB RX 580 EKRAN KARTI 😄

avrupada olsam trol olsun diye alabilirdim
Top Bottom