Arama sonuçları: *

1. selmankyl

PT Teknloji güvenilir mi?

Teşekkür ederim hocam
  2. selmankyl

Teşekkür ederim sonuçta az para değil ve kafama takılmıştı
  3. selmankyl

Merhabalar. Pozitif Teknoloji sitesinden Macbook alan var mı ? Alan varsa gönderiminde, üründe, kargolamada ya da sonrasında sıkıntı yaşayan biri var mı ? Aydınlatırsanız sevinirim...
  4. selmankyl

Bilgisayar güncellemeleri nasıl yapılır?

İlk cümleyi tamamlamış olursan çoğu hallolmuş olacak. Youtube'da da örnekleri vardır
  5. selmankyl

Bilgisayar güncellemeleri nasıl yapılır?

asus prıme H610M-R D4 driver yazıp güncelleyebilirsin. Sonrasında windows güncelleştirmelerini denetle yaz (windows aramaya) ve onları da güncelleştir. Son olarak cmd'yi yönetici olarak çalıştır ve gpupdate /force komutunu çalıştır. Hayırlı olsun...
  6. selmankyl

Mutlaka oyna dediğiniz oyunlar

Max Payne ve Bully öneririm
  7. selmankyl

böyle bir bilgisayar aldım ama?

Hayırlı olsun gayet iş görür 👍🏻
  8. selmankyl

Aliexpress'ten çakma SSD alınır mı?

Sipariş edersen belki ilk geldiğinde güzel gibi gelebilir ama ne kadar uzun ömürlü olacak o meçhul.
  9. selmankyl

BANNELORD the application faced a problem

Sürümler de yanlış olabilir dediğiniz gibi. Nexus'tan güncel sürümlere bakabilirsiniz.
  10. selmankyl

BANNELORD the application faced a problem

Bu hata bende de olmuştu modlu oynamaya çalışırken. Modların düzgün bir şekilde yüklendiğinden emin ol ve sonra o modların sırası olması lazım. Modları sıraya göre diz ve tekrar çalıştır. Modların sırasına internetten bakabilirsin.
  11. selmankyl

Bilgisayar dondu çalışmıyor

Kasper indir bence ya da farklı bir virüs programı ne olur ne olmaz
  12. selmankyl

Bios pilini çıkarıp takmayı deneyebilirsiniz. Tarih farklı gösteriyor diyince aklıma gelen ilk şey bu aslında. Belki bu sebepten kaynaklanıyor. Olabilir. Ayrıca bilgisayar özelliklerini biliyorsanız yazar mısınız ?
  13. selmankyl

Bilgisayarınız masaüstü mü dizüstü mü ?
  14. selmankyl

Tabii ki de yapabilirsin. İhtiyacın olan şey boş bir flash disk. Başka bir bilgisayardan Rufus sitesine giderek flash diskini Win 10 ya da 11 için ayarlayabilirsin. Iso dosyalarını flash'a hazırlaman gerekiyor. İnternette detaylı anlatımını bulabilirsin çok kısa bir işlem
  15. selmankyl

Kms nedir zararı var mıdır acil yardım

Kms Suite programını kullanıyorum aktif olarak. 6 aylık win ve office programları için lisans etkinleştiriyor. Şu ana kadar da sıkıntısını görmedim. Bazı teknik servislerde de bu programın kullanıldığına şahit oldum.
  16. selmankyl

Katılıyorum bunun en kısa yolu format atmak.
  17. selmankyl

Bilgisayara Görüntü Gelmiyor ve Ekipman ışıkları yanmıyor

Bunun birkaç sebebi olabilir. Anakart üzerindeki 24-pin ana güç konektörünü ve CPU güç konektörünü kontrol edin. Bios'u sıfırlamışsınız ama emin olmak için anakart üzerinde CMOS sıfırlama jumper'ı var çok küçük bir şey. Onu söküp takın. Soğutucunun 3 pini olması lazım doğru yerlere...
  18. selmankyl

BÖLÜM ÖNERİSİ ALABİLİR MİYİM ?

Her şey planlandığı gibi gitmiyor. Tebrikler çok güzel bir sıralama yapmışsın. Mühendislik düşünürsen üniversitelerin mavi diploma olayına dikkat et derim. Hayırlı olsun...
  19. selmankyl

Poco f6 8gb ram 12 ram fiyat farkı

Fps olarak aralarında illaki bir fark olur. Aktif olarak Poco F5 kullanıyorum ve çok memnunum 👍🏻
  20. selmankyl

Bu iki laptoptan hangisi daha iyi

Katılıyorum
Top Bottom