Arama sonuçları: *

1. Cako59

DLSS güncelleme hakkında ?

hmm anladım teşekkürler..
  2. Cako59

DLSS güncelleme hakkında ?

Bundan 1.5 yıl önce Asus Rog Strix 2060 Super ekran kartı aldım. Kutunun üzerinde Nvidia Dlss 2.0 yazıyor. Ama o zamandan bu zamana hep güncelliyorum GeForce Experience'tan. Şu an diyelim habire Dlss'e güncelleme geliyor (v2.3 - v2.5 diyelim tam bilmiyorum şuan ne geldi gitti) benim kartta...
  3. Cako59

Ceza mı Sagopa mı?

Sagopa Net !
  4. Cako59

internet alt yapısı ??

Merhabalar, ben internet başvurusu yaptım, 24 mbps hızında fakat evimde fiber alt yapısı yok. 24 mbps için VDSL gibi bi muhabbet var. Yani kısacası fiber alt yapısız eve 24 mbps bağlanır mı ?
  5. Cako59

Anakart ile RAM uyumu?

yorumlarınız ve yardımlarınız için teşekkürler..
  6. Cako59

Anakart ile RAM uyumu?

Merhabalar.. arkadaşlar anakartlara RAM takabilmek için anakartların sonunda yazan MHz'lere göre mi alacağız RAM'i Örneğin; MSI B450-A PRO MAX AM4 DDR4 3466(OC) ATX MSI B450 GAMING PLUS MAX DDR4 4133MHz (OC) AM4 ATX Bu anakartlardan atıyorum, 3600 MHz 'lik RAM için GAMING PLUS MAX DDR4...
  7. Cako59

Bu toplama PC de herhangi bir uyuzumsuzluk var mı ? ve darboğaz yaşar mıyım ?

Yorumların ve açıklaman için çok teşekkür ederim. o kasaya bir bakayım..
  8. Cako59

başka bir marka SSD ye bakayım o zaman madem tercih edilmiyosa. 1588476668 bu arada Ryzen 5 işlemci olacaktı onu yazmayı unutmuşum.
  9. Cako59

Kasada sorun nedir tam olarak ? ürünün yorumlarını okuduğumda ; mesh olmasından dolayı çok serin kaldığı ve fanların sessiz olduğunu söylüyorlardı. eğer kötü ise bir bilginiz var mı ? öneriniz için teşekkür ederim.
  10. Cako59

İşlemci : AMD RYZEN 3600X Ekran Kartı : MSİ GeFORCE GTX 1660Tİ GAMİNG X 6GB Anakart : MSI B450 Gaming Plus Max AMD B450 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz Ram : GSKILL RipjawsV 16GB (2X8) 3200Mhz CL16 F4-3200C16D-16GVKB Kasa & PSU'lu : Gamemax FC-9207G RGB - 650 W 80+ Bronz Sertifikalı PSU SSD : James...
  11. Cako59

Yardım Ekran Kartı (Nvidia)

yani kısacası şöyle sorayım, atıyorum rtx 2060 serisi kullanacağım her ne olursa olsun markanın bir önemi yok mu? hepsi olabilir msi, asus, zotac, inno3D, gigabyte, sapphire vs vs gibi..
  12. Cako59

Teşekkür ederim.. Alt markaların ileride sıkıntı yaratma ihtimalleri var mıdır (Örn: Asus-MSİ ya göre) ?
  13. Cako59

Asus Rog-Strix - GTX 1660 Ti mı ? yoksa yerine Asus ROG-Strix - RTX 2060 mı ? Aralarında yaklaşık bin tl fark var, yani PUBG gibi oyunlarda RTX 2060 almam çok fark yaratır mı.. GTX 1660 Ti yeterli olur mu?
Top Bottom