Arama sonuçları: *

• Users: PoeNk
  • Order by date
  1. P

Ekran kartı macun değiştim görüntü alamıyorum

Usta bence ekran kartı ile alakalı bir problem olsa fanlar sürekli %100 çalışmazdi. Çok tecrübeli olmadığım için kesin yorum yapamıyorum fakat ekran kartı ile ilgili bir problem olsa fanların maksda çalışacağını sanmıyorum. Belki anakartsal bir problemdir.
  2. P

Valorant'dan haksız yere ban yedim. (İKİNCİ KEZ)

tracker.gg bin programının ban atması söz konusu olacağını pek sanmıyorum. Riotta onaylamıştı uygulamayı. Bilgisayardaki herhangi bir uygulamadan bile ban atmış olabilir. Bu tarz durumlarda elinizde delil olabilmesi ve çok daha kolay hile kullanmadığınizi kanitlamaniz için mutlaka klip alın...
  3. P

🔥İndirim Farming Simulator 25 Fiyat Hatası 135TL(Ön Sipariş)

alınır mı? acaba 22 den farkı ne
  4. P

Yardım YENİ LAPTOP PERFORMANS SORUNU

poligonda felan mıydı
  5. P

Yardım YENİ LAPTOP PERFORMANS SORUNU

arkadaşının o laptop ile 400fps alması mümkün değil. ayrıca aldığınız fpslerde anormal değil
  6. P

Öneri 36.608₺ bütçe- Hp Victus 16-R1073NT mi, Lenovo LOQ 15IRX9 83DV00HNTRv1 mi yoksa başka seçenek mi?

bu attığınız laptop ile karıştırmışım. burda çünkü nitro 15 modeli var ve kronik sorunlu. nitro 5 alınabilir.
  7. P

Öneri 36.608₺ bütçe- Hp Victus 16-R1073NT mi, Lenovo LOQ 15IRX9 83DV00HNTRv1 mi yoksa başka seçenek mi?

donanım arşivi bu laptopu önermedi. bu laptop soğutma sistemi olarak kronik sorunlu.
  8. P

Yardım VALORANT SICAKLIK DEĞERLERİ

evet ama fotoğrafda yok gibi
  9. P

Yardım VALORANT SICAKLIK DEĞERLERİ

işlemci sıcaklığı gözükse daha iyi olabilir
  10. P

HP Victus 16-S0037NT sipariş verdim sizce mantıklı mı

2. m2 slotu. daha iyi panel, daha güçlü işlemci.
  11. P

Freedos laptop nasıl kurulur

Youtubeda tonla video var. İzle aklına takılan bir şey olur ise sor.
  12. P

İnceleme Victus 16 neden alınmamalı? Kötü yanları nelerdir?

gayette besliyor. soğutma sistemi kaldıramaycağından dolayı düşük bir adaptör koyulmuş. ama güç dağılımını gayet iyi yaptığı için sıkıntı olmuyor. 1719050788 45 w taş gibi yetiyor ekran kartı ağırlıklı oyunlarda. işlemci ağılıklı olunca 60-65 w verebiliyor
  13. P

valla gayette alınabilir cihaz. daha ne forumda ne de arkadaşımdan stabilte ile alakalı bir sorun görmedim. hatta şu anda bir laptop alıcak olsam büyük ihtimalle o loq 15irx9 olur.
  14. P

objektif olursak daha fazla çekeceğini pek sanmıyorum sonuçta adaptörün gücü daha fazla çekmesine yetiyor. yindede deneyip görmek lazım. ve uyumlu adaptör bulması sorun olabilir. alan kişi adaptörde almak zorunda değil ki bence yine gerek yok 45w ile tam stabil çalışıyor ise neden daha fazla çeksin.
  15. P

izledim ve adaptörü bilerek düşük koydukalırını hala düşünüyorum. iki donanımda yük altında kendini limitliyor. çünkü victus ile aynı adaptöre sahipler victus totalde 180 w çekerken loq 140-150 arası takılıyor.
  16. P

boş boş konuşan bir şahıs . gidip millete saçma sapan önerilerde bulunuyor. sinirlendim yazdım imzaya :D
  17. P

adaptörlede olmaz. belli bir limtielndirmesi var belliki. adaptör yetmese sürekli w dalgalnırdı fakat 45 w ı ne geçiyor ne de düşüyor.
  18. P

62K'ya Bu Sistem HO or GO?

PSU çok kötü ya
  19. P

❌İndirim Bitti! LENOVO LEGİON 5 3070 Lİ CİHAZ 30 BİN LİRA

ayrıca asus ne ara çırak firma oldu? bide soğutma sistemi pekte iyi değil gibi. 3 bakır blok kalın ama legion gibi bir modele göre biraz yetersiz kaçtı gözüme
Top Bottom