Arama sonuçları: *

1. C

mouseyi hareket etiriyorum ama algılamıyor

steelseries prime+ mouse aldım ama bazen mouseyi hareket etiriyorum imleç hareket etmiyor bekliyorum 30 40 sn sonra düzeliyor nedeni ne ola bilir driverde bir ayar yapmak lazım mı ?
  2. C

mouse önerisi verirmsiniz

Başka öneriniz var mı. Razer Deathadder Essential almayı düşünüyordum ama çoğu kişi bozuluyor dedi diye vazgeçtim . Bloody almayı düşünüyorum onda önerdiğiniz model varmı ?
  3. C

mouse önerisi verirmsiniz

mouse alıcam 700 - 800 tl bütçem var önerdiğiniz mouse varmı . Tutuş şeklim palm grıp.
  4. C

Valorantayken mouse Birden Algılamıyor

hocam anakartlık bir şey değil eski pc dede oluyordu + sadece valoda oluyor 1716409292 sadece valoranta öyle oluyor ama
  5. C

Valorantayken mouse Birden Algılamıyor

Valorantayken oynuyorum maçtayım mouse birden gidiyor sağa sola dönemiyorum 2 3 sn geçiyor tekrardan gelir yani canım sıkıldı artık mouse takınca ses gleir ya dıdıdıt diye öyle oluyor sebebi nedir . Marka : Game Power Bane
  6. C

AsusTUF Gaming VG247Q1A iyi mi? ?

Asus TUF Gaming VG247Q1A almayı düşünüyorum sizce nasıl bir monitör alınır mı degermi değmezmi ? ASUS VP249QGR ta var hangisi sizce başka önerdiğiniz var sa yazarmisiniz ?
  7. C

Rust Fps Drop Sorunu.

Resize bar yok bende
  8. C

Rust Fps Drop Sorunu.

Pcı Expers nerden açılıyor baktım da bulamadım xmp yi de bualmadim youtubede
  9. C

Rust Fps Drop Sorunu.

Son 1 2 ay değil her zaman var 1715331475 Hocam bask başka bir sosyal medya platformundan ulaşa bilirmisiniz ?
  10. C

Rust Fps Drop Sorunu.

Yani sorun bundan ins destekliyordu anakart
  11. C

Rust Fps Drop Sorunu.

Destekliyorum bu benimki
  12. C

Rust Fps Drop Sorunu.

13. C

Rust Fps Drop Sorunu.

Yani PC den pek anlamam ben bana nasıl açılır hakkimdi video atarmsiiniz eve gidince deniyecem
  14. C

Rust Fps Drop Sorunu.

1715329577 Sonlar doğru atlayin
  15. C

Rust Fps Drop Sorunu.

Video yüklenmiyor neden
  16. C

Rust Fps Drop Sorunu.

Yani bilmiyorum anlamadım bir şey PC den çok anlamam ama Rami 24 e yükselte bilirim anca saçma bir oyun . Video aticam sesini kısın ama sonlara bakın 1715329181 Bu
  17. C

Rust Fps Drop Sorunu.

Ama 2 aydır olmuyordu 1 ay önce başladı
  18. C

Rust Fps Drop Sorunu.

Asus b450m Asus b 450m di yanlış hatırlamıyorsam
  19. C

Rust Fps Drop Sorunu.

Ara sıra mi
  20. C

Rust Fps Drop Sorunu.

Zaten monitör eski bir şey 60 hz monitör almayı düşünüyorum 120. Bakacam alakası yoktur her halde monitorlen
Top Bottom