Arama sonuçları: *

1. V

Tüm Sweatshirt'e baskı yapan yer var mı?

Midjourney'e yaptırdım. Design a sweatshirt diyince çok güzel şeyler çıkartıyor.
  2. V

Ben de firma adı verdin sandım :)
  3. V

Nasıl aratmam lazım?
  4. V

Yapay zekaya şöyle bir şey tasarlattım ve çok hoşuma gitti. Bastırıp giymek istiyorum ama internetteki firmaların çoğu sadece göğüs kısmına dikdörtgen şekilde baskı yapıuyor. Kollar vs. dahil şekilde baskı yapan bir yer var mı?
  5. V

Tek Fanlı Kasa Sorun Yapar Mı

Ayrıca 1 değil 2 adet fan var kasada biri tepede.
  6. V

Tek Fanlı Kasa Sorun Yapar Mı

Tavsiyem öne 2 fan alman bu kasa benim gerçekten tasarım olarak hoşuma giden bir model. İçeriye hafa girişi olmazsa parçalar biraz sıcak çalışabilir ama öyle aşırı acil bir durum olacağını sanmıyorum. Al sıcaklık değerlerine bak aşırı sıcak çalışıyorlarsa fan ekle.
  7. V

Öneri Kablosuz klavye ısınırsa zarar görür mü?

Uzun vadede klavyenin bataryasına sorun oluşturabilir diye düşünüyorum.
  8. V

15000TL Sistem önerisi

15K son ama eğer şununla şunun arasında çok fps farkı var sadece 100-200 fark var derseniz değerlendiririm. (FPS değil sadece örnek olarak verdim)
  9. V

15000TL Sistem önerisi

Oyun için. Amacım en yüksek fpsi almak.
  10. V

15000TL Sistem önerisi

Başlıkta 15000TL olduğu yazıyor? 1665076286 İşlemcisi?
  11. V

15000TL Sistem önerisi

RDR2 yi en yüksek ayarlarda 60fps oynatacak bir sistem istiyorum. i3 12100F RX6600XT 500gb m.2 SSD Biostar H610MH 8x2 (16GB) Ram Dark maxima V20 kasa FSP 600W PSU Şöyle bir sistemi arkadaşım topladı nasıldır? Daha iyi tavsiyeleriniz var mı?
  12. V

4000TL bisiklet önerisi

Boyum: 1.78 Kilom: 57 Kışın okula gitmek yazın ise şehir içi dolaşmak için kullanacağım. Yollar aşırı engebeli değil ama kaldırımlardan atlamayı zıplamayı severim. Her gün dik bir yokuş inip çıkacağım. Model adı yerine doğrudan link atarsanız sevinirim. Bütçeyi fazla artıramam.
  13. V

Kule tipi soğutma önerisi

Şık, kasa ile uyumlu bir model istiyorum 600TL'ye kadar bütçe var. (Termal macun ile beraber.) Kasa: Aerocool Airhawk Duo Anakart: B450m S2h Yandan bakıldığında güzel dursun. Kasanın içine biraz renk katsın istiyorum.
Top Bottom