Arama sonuçları: *

1. Hakan35

sizce instagram hesabımı çalmaya mı çalışıyorlar

teşekkürler hesap muhtemelen çevreden birinin ama göreceğiz
  2. Hakan35

teşekkürler 1724258637 teşekkürler
  3. Hakan35

merhabalar 1 saat önce instagramdan bir dm aldım. dm de bir sitede adıma iğrenç bir paylaşım gördüğünü söyledi ve bir ekran görüntüsü attı. ekran görüntüsü şikayetvar sitesinden içerisinde kendi eşim ile @.....(benim hesabım) yı yakaladım videosu işte burda falan filan yazıyordu. sonrasında...
  4. Hakan35

Mönitörümün Hz'i kendi kendine düşüyor

tamamdır teşekkürler
  5. Hakan35

freesync açık mı kapalı mı bilmiyorum nerden bakıcam. mönitör aoc 27g4xe 1722523311 hocam şuan mönitör ayarlarını karıştırırken adaptive sync diye bir ayarın açık olduğunu gördüm ve kapattım. şuanda bir problem yok gibi her yerde 180hzi alabiliyorum ama adaptive sync nedir tam çözemedim kapatmam...
  6. Hakan35

hdmı. mönitör her kabloda aynı hz değerini verdiğini söylüyor bu arada 1722522739 rx6800 16gb
  7. Hakan35

merhabalar mönitörüm 180hz modeli aoc27g4xe. valo cs gibi oyunlar oynarken 180hz alabiliyorum. fakat masaüstünde 100 hz 98hz gibi hzlere atıyor. god of war oynarken ise 160hz. bunları da mönitörün kendi panelinden ve ufo testinden görüyorum. sebebi nedir? nasıl her zaman 180hz alabilirim?
  8. Hakan35

Öneri Rx6800 ekran kartlı bir sisteme darboğaz yapmayacak bir işlemci önerisi

Merhabalar bir hafta önce rx6800 ve ryzen 5 5600x li bir bilgisayar toplattım. Fakat oyunlarda ekran kartı kullanımı %30 ları geçemiyor. Rx6800 ile darboğaz yapmayacak bir işlemci önerebilir misiniz? Ayrıca bu sisteme sıvı soğutma almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom