Arama sonuçları: *

1. K

Lisede sorumluluk sınavları

Teşekkürler.
  2. K

Lisede sorumluluk sınavları

Merhaba, ben 10 sınıftayım 9 sınıf ortalamam 72 baraj derside geçtim ama 3 dersten kaldım kaldığım derslerin sorumluluk sınavına girecekmiyim.
  3. K

Instagram Giriş Hatası

Bugün instagram'da şifreyi degiştirdim sonra hesaba girdim akış yenilenemedi ve hesaptan çıkarıldın diye hata veriyor bu bi bende mi oluyo
  4. K

İninal Günceleme 2021

nasıl açıyoruz
  5. K

İninal Günceleme 2021

Merhaba ininal bugün yeni günceleme getirdi ve oyun kodu almak istedigimde hesap kapalı diyor bunu tek benmi yaşıyorum
  6. K

500 tl Mekanik klavye önerisi

500-600 arası mekanik klavye önerisi olan varmı?
  7. K

Aimlab Ekran Kartı ısınması

Merhaba, Yeni da-g3 sistem aldım rtx 2060 işlemci amd 5 ryzen 3600. Sorunum: valorant oynarken ekran kartım 50 dereceyi geçmiyor işlemci 60-75 arası ama aimlab oynarken ekran kartım 70 derece işlemci 80 derece oluyo bu uygulamadan kaynaklı yoksa bilgisayarımdan mi.
  8. K

Amd ryzen 3600 sıcaklık değerler

Teşekkürler, bilgilendirmeniz için.
  9. K

Amd ryzen 3600 sıcaklık değerler

Bundan 2 hafta önce da-g3 sistem aldım sıcaklık değerlerine baktım ekran kartım oyunlarda 50-55 dereceyi geçmiyor ama işlemci 80-85 derce oluyo boşta ise 50-65 arası normalmidir yoksa stok soğutucu almam lazımı
  10. K

AimLab Ekran Kartı Kasması

Rtx 2060 işlemci: amd ryzen 5 3600
  11. K

AimLab Ekran Kartı Kasması

Aim lab Oynarken ekran kartım 70-80 derece oluyo ama diğer oyunlarda 50 dereceyi geçmiyo bi tek bende mi oluyo diye merak ettim.
Top Bottom