Arama sonuçları: *

1. M

soundpad 10dan fazla ses ekleme

soundpad de sadece 10 tane ses dosyası ekleyebiliyorum nasıl daha fazla atabilirim? 10 taneden sonra deneme sınırına ulaşıldı diyor.
  2. M

Yardım Farming Simülatör 19 yardım

tamam sıkıntı yok eyw
  3. M

ok
  4. M

evet daha önce açılıyordu ama şimdi açılmıyor
  5. M

arkadaşlar farming simülatör 19 da çiftlik yönetici modunda hayvancılık için gerekli olan ahırlar bölümü açılmıyor nedeni nedir acaba?
  6. M

Yardım Farming simulaör 19 yardım

evet
  7. M

Yardım Farming simulaör 19 yardım

arkadaşlar farming simulatör 19 da hayvan ahırı alıcam fakat ahır bölümü açılmıyor sebebi ne olabilir?
  8. M

Epic Games Hesabı (sss

teşekkür ederim bilmiyordum 1603443371 teşekkür ederim bilmiyordum.
  9. M

Epic Games Hesabı (sss

tamamdır
  10. M

Epic Games Hesabı (sss

hangi siteye koyayım peki 1603437535 yok o kadar yapmadım gerek yokda ztn gta5 vardı
  11. M

Epic Games Hesabı (sss

tamamdır
  12. M

Epic Games Hesabı (sss

hayır hiç yüklemedim pc topluyacaktım ama fiyatlar çıkınca vaz geçtim o yüzden satıyorum daha hiç yüklemedim oyunları
  13. M

Epic Games Hesabı (sss

23 oyun için mi
  14. M

Epic Games Hesabı (sss

ayn topladığım oyunlar
  15. M

Epic Games Hesabı (sss

arkadaşlar merhaba elimde epic games hesabı var ve bilgisayarım oyunları kaldırmadığı için satmak istiyorum hesabın içinde 23/24 tane oyun var bunu nerede satabilirim?
  16. M

telefon yardım (goggle play store)

arkadaşlar dün yeni bir telefon aldık samsung a31 ama içinden youtube yüklü gelmedi goggle play store dan indirmeyi deniyorum ama yüklenmiyo sorunun sebebi ne olabilir (sadece youtube yüklenmiyor instagram whatsapp falan yükleniyor)
  17. M

STEAM Arkadaş Ekleme

deniyeceğim 1593118062 tek seferde mi 5 dolar harcamam gerekiyor?
  18. M

STEAM Arkadaş Ekleme

hesabı yeni açtığında kısıtlı oluyor 5 dolar harcaman lazım arkadaş eklemek için pazarı kullanmak için fln
  19. M

STEAM Arkadaş Ekleme

steamde arkadaş eklemek için 5 dolar harcamam gerekiyor ve harcadım ama harcadığım para aynı kanlıyor bunu nasıl düzeltebilirim?
  20. M

Kingston SSD nasıldır?

anladım teşekkür ederim
Top Bottom