Arama sonuçları: *

1. S

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

Abi son sistem ayarında ve bütçesinde bı sistem çıkarırsanız süper olur alamadık
  2. S

amd radeon 21.6.1 güncellemesi

Önce 21.6.2 güncellemesini yaptım sonra mikrofonum çalışmadı. sonra amd sitesinden önerilen 21.6.1 güncellemesine düşürdüm hala mikrofonum çalışmıyo aynı sorunu yaşayıp bilgisi olan varsa dönüş yapabilirse sevinirim.
  3. S

Forza Horizon 4 Anlık donma fps drop

rx 580 ryzen 5 1600 16 gb ram
  4. S

Forza Horizon 4 Anlık donma fps drop

Steam üstünden oyunu aldım fps 130 larda seyrediyo fakat sürekli anlık donma oluyo sistemide kontrol ediyorum ısınma işlemci darboğaz veya ram yetmezliği gibi bi durum yok bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim çok can sıkıcı
  5. S

Msi ge66 rider msi afterburner sorunu

masaüstünde kontorl edildiği için laptop da edilir sandımda edebilceğim bir program yokmu
  6. S

Msi ge66 rider msi afterburner sorunu

msi ge66 pc de msi afterburner programı üzerinden fanları kontrol edemiyorum ve fanlar sadece dragon center üzerinden gaming moda aldığım zaman fanlar tam performans veriyo. yani sıcaklığa göre otomatik olarak fan devri değişmiyo bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen
  7. S

Pubg steam versiyonu takılma problemi

sistem :ryzen 5 1600 işlemci rx 570 ekran kartı 16 gb ram 480 gb ssd abi daha düşük sistemlerde oyun takılmadan oynanıyor ben oyuna giriyorum bi süre sonra pc kendini kitliyo donuyo oyun. yardımcı olabilcek varsa sevinirim
  8. S

snowman m200 gigabyt b450m h2 anakarta montajlama

donanım arşivi videosundaki soğutucuyu aldım ama anakartıma bir türlü montajlayamadım. am4 uyumlu yazıyo ama vida yerleri denk gelmiyo bilgisi olan varsa yardım bekliyorum
  9. S

Bilgisayarıma ram eklerken aynı marka model mi kullanmalıyım ?

aga cahilliğime ver ya seri derken neyi kastediyosun
  10. S

Bilgisayarıma ram eklerken aynı marka model mi kullanmalıyım ?

bilgisayarımda 8gb 3000 mhz ram var yine 3000mhz ram eklemek istiyorum farklı marka model ram eklemem sorun yaratırmı ?
Top Bottom