Arama sonuçları: *

• Users: Cristo20
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Cristo20

ders için tablet önerisi

arkadaşlar üniversite de derste pdf üzerinden not tutmak için tableti önerisi yapabilir misiniz, kalemli model olması lazım bütçe 10.000₺ civarı şimdiden teşekkürler.
  2. Cristo20

40.000₺ laptop önerisi.

Merhaba yakın bir arkadaşım için laptop arayışına girdik kendisi çok seyahat ettiği için masaüstü seçenekler arasında yok, bütçesi 40.000₺ oyun oynamak için alacak ve laptoptan beklediğimiz en önemli özellik soğutma performansının iyi olması bizim araştırıp bulduğumuz modeller şunlar...
  3. Cristo20

gym supplement önerisi

Merhaba arkadaşlar, bir süre önce spora başladım gelişimim güzel ve desteklemek istiyorum beslenme açısından çok iyi değilim işten vakit ayırdığım zaman spora gidiyor yemek olarak da genelde dışarıdan söyleyip yiyorum bu yüzden ek takviye almak istiyorum biraz araştırdım ama net cevap alamadım...
  4. Cristo20

güneş yanığından dolayı oluşan su toplaması nasıl geçer ?

arkadaşlar merhaba cumartesi günü kendi hatam sonucu güneş ışığına baya maruz kaldım ve sağ ayak bileğimde su toplandı ve halen daha geçmedi, pazar günü silverdin ve anestol kullanmaya başladım salı günü de madecasol, anestol ve excipial ile devam ettim ancak 4 gün olmasına rağmen su toplaması...
  5. Cristo20

Anker kulak içi kulaklık tavsiyesi

Arkadaşlar spor için kulak içi kulaklık alacağım bütçem 3.000₺ civarı Anker'in kulaklıklarından almayı düşünüyorum yorumları çok iyi ama bir sürü kulaklığı var farklarını bilen veya en iyi bu diyebilecek olan var mı?
  6. Cristo20

Spor İçin Bluetooth Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar merhaba yeni spora başladım kulaklık almam gerekiyor bass ve temiz ses önemli benim için bir de oturma sistemi kötü olmazsa iyi olur, durmadan kafadan düşerse sinir eder şu an aklımda anker Soundcore Q30 var bütçe 3.000₺'ye kadar çıkabilirim, farklı önerisi olanlar yazarsa sevinirim...
  7. Cristo20

laptop soğutucu önerisi

arkadaşlar merhaba max bütçem 1400₺ 17.3'' laptop için soğutucu arıyorum öneri yapabilecek olan var mı acaba ?
  8. Cristo20

Easycep 13 pro max alınır mı ?

Arkadaşlar telefon alacağım nakit alırsam iphone 13 düşünüyorum easycep üzerinden alırsam 13 pro max almayı düşünüyorum benim için önemli olan kamera kalitesi.
  9. Cristo20

11 pro'dan xs max'e geçilir mi ?

merhaba arkadaşlar 3 yıldır 11 pro kullanıyorum telefon özellik olarak bana yetiyor ama ekran boyutunu ve ekran kalitesini beğenmiyorum bir de şöyle bir durum var telefon yurtdışından geldi kardeşimin üstüne kayıtlı hatla kullanıyorum ve kendi üzerime hat almam gerekiyor bunun için aynı zamanda...
  10. Cristo20

E-scooter'dan anlayan arkadaşlar bakabilir mi ?

Merhaba arkadaşlar Segway E2 plus e-scooter'ım var ve merak ettiğim bir kaç soru var, xiaodash programı kullanabilir miyim ? Hız limitini kaldırsam garantiden düşer mi ? Daha önce xiaodash programını kullanan var mı ?
  11. Cristo20

USB hoparlör önerisi.

Arkadaşlar merhaba bilgisayar için hoparlör almak istiyorum bütçem çok yok ortalama 600 ₺ civarı olur bu yüzden kusursuz ses veren bir şey aramıyorum şöyle bir ürün buldum fiyat çok uygun nasıldır ...
  12. Cristo20

Gametech Prime v2 kasa alınır mı ?

Arkadaşlar merhaba şu an thermaltake t25 kasam mevcut ekran kartım rog strix 6750xt kasaya ucu ucuna sığıyor bunaltıcı bir görüntü oluyor haliyle bu kasayı almayı planlıyorum hem görsel hem boyut açısından önerir misiniz ?
  13. Cristo20

14.000 ₺ Bütçe ile scooter önerisi.

Arkadaşlar merhaba düz yolda işe gidip gelirken kullanacağım bir elektrikli scooter almak istiyorum mesafe max 4-5km civarı çok engebe ve yokuş yok, önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  14. Cristo20

34.000 ₺ Gaming Laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım için gaming laptop arıyoruz bütçesi 34.000₺ civarı taksitle alacak önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  15. Cristo20

4.000₺ bütçe ile akıllı saat önerisi.

Arkadaşlar merhaba uzun süre bisiklet sürüyorum saatten strava, spotify gibi uygulamaları kontrol etmek istiyorum çağrı yanıtlamak istiyorum, öneriniz var mı acaba bu bütçede işyerinde bir arkadaşımda galaxy watch 4 var güzel geldi baya harita takibi var diye anlattı ama telefonum iphone...
  16. Cristo20

2K monitör önerisi 7500₺

Arkadaşlar merhaba daha önce ki konularımda vardır pazarama üzerinden twisted minds monitör almıştım 07.07.2023 tarihinde ölü piksel için geri yollamıştım sonra firma monitörü geri bana yollarken kırılmıştı yaklaşık 4 ay sonunda iade savaşını kazandım şimdi yeni monitör almam lazım yaşadığım...
  17. Cristo20

Erkek Chelsea bot önerisi

Merhaba arkadaşlar chelsea bot arayışına girdim kullandığınız güzel rahat botlar varsa önerir misiniz aklımda şu an zaranın sattığı model var https://www.zara.com/tr/tr/chelsea-kisa-bot-p12009220.html?v1=277800389
  18. Cristo20

Spor için bluetooth kulaklık önerisi.

arkadaşlar merhaba çok uzun olmasa da haftanın 2-3 günü 60-150km arası bisiklet sürüyorum kulaktan düşmeyecek kulaklık önerilerinizi bekliyorum mümkünse tek parça değilde ayrı ayrı olan kulaklıklardan olursa daha iyi olur yolda genelde tekini çıkarttığım için tek parça olan kulaklıklar sıkıntı...
  19. Cristo20

Razer Kaira Pro Hyperspeed PS5 kolu bozuyor.

Arkadaşlar merhaba ps5'de dualsense edge kol kullanıyorum 1 ay önce razer kaira pro hyperspeed aldım kulaklığın type-c aparatını konsola taktığım andan itibaren kol kendinden geçiyor bazen algılamıyor bazen bir tuşa bas bırak yaptığımda basılı kalıyor sinyalde sorunlar oluyor kısacası kulaklığı...
  20. Cristo20

Kablosuz Mekanik Klavye önerisi

arkadaşlar klavye alıcam bu sanırım pilli batarya özelliği olursa daha da çıkabilirim mavi switch sevmiyorum tok sesli bir klavye olursa kırmızı gibi daha iyi olur...
Top Bottom