Arama sonuçları: *

1. PieCat

Yardım msi mag forge 100r argb fanlarını msi center algılamıyor

gigabyte b450m s2h ama nereye takılı olduklarını bilmiyorum hatırladığım kadarıyla kasayla gelen bir tane karta takmıştım fanları ama öyle yapınca sadece ışık yanıyordu dönmüyordu fanlar onun için ayrı bir şey almıştım
  2. PieCat

Yardım msi mag forge 100r argb fanlarını msi center algılamıyor

mag forge 100r kasamdaki argb fanlar için ayar yapacağım ama msi centerde mystic light yükle yazmıyor nasıl düzeltebilirim?
  3. PieCat

Yardım Vatan Bilgisayardan aldığım Apex 5 klavyeyi 2. Kez garantiye vermeli miyim?

Ürünü garantiye verdim geri gelince kronik bir sorun olup olmadığını ogrenirim yazarim gelecekte alacak arkadaslarda bilgilenmis olur.
  4. PieCat

Yardım Vatan Bilgisayardan aldığım Apex 5 klavyeyi 2. Kez garantiye vermeli miyim?

Olabilir haklisin apex 5 kullanan bir arkadas bilgi verse cok iyi olur deneyimlerinden 1728921914 Hocam aynı sorunu daha çok apex 3 de yaşamışlar herkes garantiye gonder demis bende garantiye goturucem sanırım yarın
  5. PieCat

2 - 3 ay once apex 5 klavyemi num locktaki enter tusunun aşırı gevşek olmasından ve mavi renk led tonlarında klavyeden siddetli bir çınlama sesi gelmesiden dolayi garantiye vermiştim 1 hatfa sonra paketlenmis bir urun geldi 0 di galiba ama 0 verdik falan demediler neyse ben açtım kurdum klavyeyi...
  6. PieCat

RGB led şeritte Kirmizi yerinde sarı rengi vermesi

Biraz once led seriti kestim ve kesilen kisimlara lehim yaptim ondan sonra bu sorun olustu kumandasindan kirmiziya basinca yesil renk veriyor ama lede baktigimda kirmizi da yabiyor ama yesil agirlikli bir renk gorsele bakabilirsiniz (yesilde de ayni rengi veriyor) fotografta pek gözükmüyor ama...
  7. PieCat

Hangi mousu almalıyım?

şu anda devour s kullanıyorum ama artık bazı fonksiyonları çalışmamaya başladı ve üstü aşınmaya başladı bende yeni mouse almaya karar verdim fakat ne mouse alacağımı bilmiyorum steelseries klavyem olduğu için steelseries mouse almayı düşünüyorum ama steeleseries mouseler pek iyi değil denmiş...
  8. PieCat

❌İndirim Bitti! Samsung 990 Evo 2509TL

Akakcede şuan 3500 küsür den 2500 küsüre dusen m2 ssd https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-samsung-990-evo-mz-v9e1t0bw-pci-express-4-0-1-tb-m-2-fiyati,534508541.html
  9. PieCat

monster laptop alınır mı? ve neden alınmaz?

Oyun oynamak icin mi yoksa ünide kullanmak icin falan mı
  10. PieCat

monster laptop alınır mı? ve neden alınmaz?

Bende monster laptopu degilde başka bir urununu almak uzereydim arastirinca ona da kötu demisler bence mosterin kaliteli ürünü yok
  11. PieCat

İnternetim 1mbit'e düştü

Ethernet kablosundaki temssizligi kontrol edin veya evde basak bir bilgisyar varsa ayni kablo ile onda da deneyin
  12. PieCat

Windows XP ISO doyası

Archive.org da buldum iso Türkçe link
  13. PieCat

Windows XP ISO doyası

Aman hocam internete bağlamayın birçok açığı var diye duydum
  14. PieCat

Mikrofonlu kulaklik onerisi 700 tl

Oyun ici cizirti sesi pek rahatsiz etmiyor evde mei rgb var pedleri yirtildigindan kullanmayi birakmistim denerim sizi bilgilendiririm
  15. PieCat

Laptopta iki adet monitör gözükme sorunu

Ekran karti girislerinde donüşturücü takılıysa diger taraf takili olmasa bile gösterebiliyor
  16. PieCat

Raider 125 motordan ses geliyor

oyle bir sorun yaşamadım hic
  17. PieCat

Geforce now gibi servislere mod desteği geleceğini düşünüyor musunuz?

Hocam ets 2 de mod kurabiliyorsun ben yapmıştım ama bu geforce now gtx 1060 kullanma olayindan sonra geforce now kullanilmaz bence
  18. PieCat

Honda'nın motorların logosu ile Honda'nın Arabarındaki logolar neden farklı

Teşekkürler cevabiniz için
  19. PieCat

Mikrofonlu kulaklik onerisi 700 tl

Gamepowerin kulakliklarivar çoğu 7.1 ama cızırtı sesi olabiliyor
Top Bottom