Arama sonuçları: *

1. T

Yardım 35K bütçe laptop önerisi lazım

Rica ederim iyi forumlar 😆
  2. T

Tonfang kasa PCler Monster'in günah keçisi mi

Beyler tamam clevo kasa monsterleri hepimiz az çok biliyoruz da, Tonfang kasa Monsterler de mi hiç alınmayacak derecede? 36-37k bütçem var MONSTERİN DE ŞÖYLE BİR PC Sİ VAR 16gb ama özelleştirden 32gb yapacağım PC Tonfang kasa RTX 4060 ve 1TB ssd var 32gb yapınca PC 36.300₺ oluyor ki bu fiyata bu...
  3. T

Yardım 35K bütçe laptop önerisi lazım

Tamam öğrenci dedik de PC biraz havalı gözüksün diyorsan Asus Tuf A15 ler tam sana göre, yok kral yaa sade olsun göze batmasın fazla oyunda performansım olsun bide üniversiteyi götürsün işte diyorsan Lenovo loq. Sana buraya link bırakmayacağım bu iki markayı aratırsan 30-40k arası sistemi çok...
  4. T

Yeter agliyacam artık 25k Gaming laptop önerin 2024

Monster alacam ozaman
  5. T

Acer iyi midir? Daha önce hiç yakınından bile geçmedim güvenilir bı marka mı
  6. T

Arkadaş her şeye onu alma bunu alma diyorsunuz Allah icin siz bı önerin bakalım neler çıkacak
  7. T

Ben bu PC yi alacağım son kararım sizde bakınız lütfen

Eyvallah beyler alanlarin yorumlarına bakmistim demek ki yalan söylemişler hep aklımı katistirdilar zar zor para biriktirdik gidip çöpe atmayalım parayı iyi Ki açmışım konuyu 1724615733 Calistim ettim knk da şimdi o Lenovo 8gb ram 512 GB SSD yeter mi diyorsunuz ? GTA 5 in yanına bi kaç oyun...
  8. T

Kanka bu Lenovo 8gb ram 512 GB SSD, bu devirde sanmıyorum yeteceğini
  9. T

Link at hemen şuan benim kafam çok karışık durumda kaybetme o dediğini salla buraya linkini 1724614982 Lenovo öpseler almam
  10. T

Arkadaş ne alıyım onu alma bunu alma :D Asus Tuf dedim başka sitede ona da dediler alma ne alim
  11. T

Arkadaşlar bakıyorum bakıyorum bu paraya en iyi PC bu ısı sorunu var diyorlarda oturup akşama kadar oynamayacagim ki öyle 3-4 saat bı GTA 5 girip çıkacağım mantıklı değil mi bu PC yi almak Link...
  12. T

pc alacam da GTA 5 i nasıl indireceğim o kadar internetim yok

knk gta 5 indirip köşeye çekileceğim interneti bi böyle forumlar da soru soruyom cevap alıyom bide gördüğüm rüyaların anlamlarına bakıyorum :D yani şu oyunu indirsem tamamdır da nasıl indireceğim onu bilmiyorum bilgisayarcı indirebilir mi bana ? 1724584480
  13. T

pc alacam da GTA 5 i nasıl indireceğim o kadar internetim yok

Arkadaşlar para biriktiriyorum işte Asus Tuf a15 alacam almasına da şimdi pc yi aldıktan sonra ben bu bilgisayara nasıl GTA5 indireceğim ? bizim evde wifi yok nasıl ettikse getiremedik bi port yok diyorlar bi kutu yok diyorlar uğraştık uğraştık saldık artık babam dedi başlarım wifisine de...
  14. T

GAMİNG LAPTOP ÖNERİSİ

arkadaşlar 23k bütçem var asus tuf ve moonster abra a5 arasında kalıyorum sizce hangisi
  15. T

Lolda Ban nasıl kaldırtılır?

lol oynayan adam mental sağlıktan bahsediyor :D
  16. T

6 Aylık Fotoğraf İsteyen Sisteme 2-3 Yıllık Fotoğraf Konur Mu

öyle yaptım, gidip kazıkçı fotoğrafçılara para yedirmem. :D 1724163880 pc nin örtüsü beyaza yakın renk perdeye mandal yardımıyla asıp geçtim önüne çektim fotoğrafı yükledim siteye :D
  17. T

la valla az bişey değiştirdi şimdi değişmedim desem yalan olur
  18. T

Arkadaşlar üniversiteye kayıt oldum şimdi açıktan ikinci üniversiteye kayıt yaptıracağım ama sitede 6 aylık fotoğraf istiyor bende teee 2-3 yıl önce çektiğim ösym fotomu alıp koyacağım sorun olur mu acaba değişiklik desen var burun estetiği oldum sakalım çıktı nasıl olur acaba onu koysam başım...
  19. T

35k laptop önerisi yapar mısınz

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g15-g513rc-hn194-amd-ryzen-7-6800hs-16-gb-512-gb-ssd-rtx-3050-144-hz-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00003V0LPF?magaza=KASTEKNOLOJI
  20. T

epic games dilini türkçe yapmama rağmen ingilizce olarak kalıyor

yazmakla anlatılmaz kanka verdiği rahatsızlık, dili ingilizce yap uygulama içinde bi 10-20dk dolaş bak anlarsın 1723460403 yav türkçe varken niye ingilizce okuyayım arkadaş 1723460468 lan laf atacağınıza bildiğiniz bişey varsa yardım edin ** 1723461099 Arkadaşlar sorunu çözdüm başka biri daha...
Top Bottom