Arama sonuçları: *

1. Emir_2550

gamepower fujin pro kullananlar ulaşabilirmi

arkadaşım aldı 1 hafta kullandıktan sonra kablolarını devreden koparmış kullanan arkadaşlar varsa bana ulaşabilirmi devrenin fotoğrafını atabilirmisiniz doğru şekilde yapayım bunu yardımcı olursanız sevinirim
  2. Emir_2550

Yurt dışı satış yapan yerleri söyleyebilecek olan varmı

Arkadaşlar oneplus nord bulabileceğim güvenilir yurt dışı satış yapan bir yer biliyormusunuz cihaz biraz eski kolay bulunmuyor
  3. Emir_2550

Ekrana görüntü gelmiyor

Gigabyte h610 anakartımız var arkadaşıma bilgisayar topladık lakin işlemciyi takarken fazla sert davrandı anakartta ufak bi yamukluk gördük denedik ve görüntü alamadık bios güncellemesi olabilir diye düşündük hiç görüntü yok i5 12400f kullandık ne yapabiliriz
  4. Emir_2550

2. El amd kartlar neden bu kadar ucuz

Arkadaşlar can sıkıntısından 2.el amd kartlara bakıyordum ve rx6950xt 2. El fiyatının 12.000₺ civarı gördüm 6800xt ve 6800 model kartların ise 8 9 bin arası değiştiğini gördüm sizce bunların fiyatı normal mi
  5. B450M A PRO MAX VE AMD WRAİTH PRISM RGB

B450M A PRO MAX VE AMD WRAİTH PRISM RGB

Nakit ihtiyacım var satılık fiyat teklifi vermeden önce akakçe üzerinden kontrol ediniz elimdeki ürünler sıfır hiç kullanılmadı elinize ulaştığında zaten anlarsınız kutu içerikleri bile açılmadı hepsi sağlam duruyor kargo ile gönderirim kargo ücreti bana ait
  6. Boş bileşen kutuları arıyorum

Boş bileşen kutuları arıyorum

Anakart ekran kartı güç kaynağı ssd ram işlemci sıvı soğutucu kutuları arıyorum süs yapmak için modeli fark etmez
Top Bottom