Arama sonuçları: *

• Users: 2BORG
  • Order by date
  1. 2

Kule tipi soğutucuyu montaj edemiyorum yardım edin

anakart kutunzuun içinde kule tipi için aparat çıkmıştır onunla montajı yapabilirisniz
  2. 2

(Güncellendi)Sürekli yaşadığım drop problemi

ne zamandan beri drop problemi yaşıyorsunuz
  3. 2

B450M S2H V2 ile GSKILL Ripjaws V 3200 MHz CL16 RAM uyumlu mu?

Bende aynı anakart ve ram var pc yi sıfır almıştım aldığımdan beri reset atma sorunu yaşıyorum iki yılı geçti durduk yere reset atıyor 1690190425 Siz aldınız mı bu rami herhangi bir sıkıntı ile karşılaştınız mı anakrat bios sürümünüz nedir acaba
  4. 2

Çözüldü✓ Fps Oyunlarında Adam Hareket Edemiyor/Cs Go- Valorant

Arkadaşlar sorun klavyenin takılı olduğu usb portu ile alakalıymış. Başka porta takınca sıkıntı çözüldü.
  5. 2

Hayır donma olmuyor yüksek fps alıyorum fakat adam arada sırada takılıyor sağ sol ileri geri zıplama hiç bir şey yapmıyor bir süre sonra bastığım tuşların oyuna yansıdığını görüyorum fakat aradan kısa bir süre sonra tekrar aynı durumla karşılaşabiliyorum
  6. 2

Ram 16 gb x2 yazmayı unutmuşum düzelttim. Klavye yeni ve kablosuz logitech marka 1623172502 Hayır valorant ve cs go da oluyor çok canımı sıkıyor
  7. 2

Arkadaşlar yeni topladığım bilgisayarda şöyle bir sorunum var. Yaklaşık 6 ay oldu aldığım günden beri Valorant ve Cs Go da adam koşarken durduk yere takılıyor ve ileri sağ sol yaptığım halde hareket etmiyor bir süre sonra sağ sol hareketleri yapıyor ve adam hareket ediyor. (silahlar arasında...
  8. 2

Çözüldü✓ R5 3600 1660 Super sistem reset atıyor

(ÇÖZÜLDÜ) Hocam çok teşekkür ediyorum. Bu konuda problem yaşayan arkadaşlar ram i 3000 Mhz e çekip deneyebilirler. Pc artık reset atmiyor. Inşallah aynı problemi yaşayan arkadaşlar da bu konudan yararlanır. Teşekkürler...
  9. 2

Hızlı cevabınız için teşekkür ederim
  10. 2

Merhaba arkadaşlar. 3 hafta önce aldığım bilgisayar oyun oynarken reset atıyor, neden kaynaklı olabilir? BIOS güncel değil diye düşünerek güncelledim fakat güncelledikten sonra GTA 5'e girdikten 10 dk sonra atmaya başladı. Tüm sürücüler güncel. RAM frekansını 3200'den 2133'e çektiğim zaman 10 dk...
Top Bottom