Arama sonuçları: *

1. M

Xbox pc düzgün çalışmıyor

Merhabalar ben çok rahat xbox uygulamasına girerken bir an düzgün çalışmamaya başladı,sizce ne yapmam lazım?
  2. M

Yardım ekranımdaki bu şeylerde ne

Büyük ihtimalle ölü pikseller
  3. M

Robloxta garip rozetim var bu nedir

Merhabalar böyle bir rozetim var (daha yeni fark ettim) bu nedir ve nasıl kazanılıyor açıklarsanız sevinirim (çocuken baya saçma sapan şeyler yaptığımdan dolayı nasıl kazandığımı merak ediyorum
  4. M

Merhabalar PC'de 5-15 dk arası oyun tavsiye var mı

Yok bence çünkü zup kart harici girdiğin zaman baya sıkıcı oluyor
  5. M

Merhabalar PC'de 5-15 dk arası oyun tavsiye var mı

Merhabalar şu an bir sınava hazırlandığımdan dolayı tekrar etmeyen kısa oyunlar arıyorum tavsiyeniz var mı (ücretsiz oyunlar ve ya 5TL altı oyunlar yazarsanız indirim altı vb. çok iyi olur)
  6. M

Selamlar efenim e-mail erişemediğimden uplay erişemiyorum ne yapmam lazım

Selamlar efenim e-postamda şifre hatası aldığımdan dolayı uplay hesabım erişemiyorum, ne yapmam lazım sizce ?
  7. M

Merhabalar ben twitch izlerken internetim gidiyor

Merhabalar ben twitch izlerken belli süre sonra internet gidiyor (Bu arada kablolu kullanıyorum ve uydunet internet sağlayacım)
  8. M

Merhabalar bana spor yaptıracak oyun önerir misiniz ?

İlk önce merhabalar ben spor yaptıracak oyunlar aletlere bağlamadan oynayabilceğim oyun istiyorum. (Just Dance Now,Beat Saber gibi alet bağlamalı oyunlar istemiyorum ve de sistemim iyi)
  9. M

MSI A320M-A PRO MAX ile amd ryzen5 overlock için ölçüler ?

söylediğiniz için teşekkürer
  10. M

yapılıyor donanım arişivinin youtube kanalı yaptı ama değerleri vermediği için araştırıyorum
  11. M

Merhabalar ilk önce ben MSI A320M-A PRO MAX ile amd ryzen5 1600 overlock yapmak istiyorum önerilen ölçüler söylelerseniz sevinirim
Top Bottom