Arama sonuçları: *

1. P

Dareu Ek871 Connectgame'den alınır mı?

YouTube den birkaç video izledim kesinlikle öyle bir ses gelmiyor.
  2. P

Pek fazla klavye deneyimlemedim ama hissiyatı ve sesi bence çok güzel. Rattle sesin ne olduğunu bilmiyorum.
  3. P

Hepsiburada dan 1 hafta önce connectgame satıcısından almıştım kendi sitesinde daha ucuz olduğunu elime geldikten sonra öğrendim bilseydim kendi sitesinden alırdım. Klavyeden baya memnunum %80 şarj ile gelmişti bugün şarjı bitti bazen RGB açık kullanmıştım bence pil performansı çok iyi. Aklında...
  4. P

Ekran kartı önerisi lazım !

Amd Ryzen 3600X için 4500 ₺ yi geçmeyecek iyi bir ekran kartı lazım yardım edermisiniz ?
  5. P

RX 5700 XT ısınma sorunu

MSI Radeon RX 5700 XT Mech OC de forumdaki arkadaşlar ısınma sorunu var dediler MSI yerine başka markanın Ekran Kartını alsam ama RX 5700 XT ısınma sorunu ondada varmıdır ?
  6. P

Pc Topladım nasıl diye bir bakarmısınız ?

Hava akışı çok guzel görünüyor ama bakinca ?
  7. P

Neden kasayı değiştireyim ?
  8. P

James Donkey neden önermiyorsunuz ve butun rx 5700 xt lerdemi isinma problemi var ?
  9. P

Neden ben rampageyi çok seviyorum.
  10. P

Arkadaşlar 10000 ₺ bütçem var ve PC topladım PC darboğaz olurmu sorun olurmu ve 9000-10500 ₺ PC tavsiyeniz varsa lütfen yazın. Kasa:Rampage RMC2019 Joyance Anakart: Asus TUF B450-Pro Gaming İşlemci: AMD Ryzen 3600X Ram: Adata XPG Spectrix D80 16 GB (2x8GB 3200 MHz) Ekran kartı: MSI Radeon...
Top Bottom