Arama sonuçları: *

1. C

Oyunlarda flickering, shimmering, jaggies ve dokularin gec yuklenme sorunu

Video çekip atabilme şansın var mı?
  2. C

Dying Light 2 CRACKED!

Ee adamlar cracklemese satış rakamları düşmeyecek. Crackleyen kim? Türkler mi? Bazı oyunlarda her dilden saçma sapan dublajlar ve altyazılar var bazı oyunlarda Türkçe altyazı bile yok :D
  3. C

Dying Light 2 CRACKED!

Aynen kanka oyunları crackleyenler de Türkler zaten. Türkler tarafından cracklenmeyen diğer oyunlar yüzünden, çoğu oyunlara Türkçe altyazı gelmiyor galiba.
  4. C

Telefonlar indirime girer mi?

Hocam bir de düşük bütçe olarak Oppo Reno 5 Lite, Oppo A74 ve Note 10S'e bakıyordum bunlardan birini önerir misiniz?
  5. C

3500 tl telefon önerisi

Arkadaşın istediği performans ilerde telefon donmasın takılmasın diye zaten çok oyun da oynamıyormuş. Arada bir oynayacağı oyunların da kasmamasını istiyor. Ben de POCO X3 Pro almayı düşünüyordum ekranından dolayı vazgeçtim ips ile amoled çok mu farkeder?
  6. C

Hocam açıkçası alacağım telefonun beni 3.5 yıl filan idare etmesini istiyorum. Öyle çok mobil oyun oynayan birisi değilim. Dizi-Film izlemek için fotoğraf çekmek için telefon düşünüyorum. Oyun oynarsam da arada bir. Mi'nin kendi sitesinden kupon ile Note 10 Pro 8/128 4150 TL'ye denk geliyordu...
  7. C

Poco X3 PRO 8/256 düşünüyordum. Sanırım kimse normal kullanım için önermiyor :D 1632340444 4080 TL'ye Mi 11 Lite Pembe var alınır mı yoksa daha iyi alternatifi var mıdır? Fiyatı 4000'den yukarı çok fazla çıkartamam.
  8. C

4000 TL'ye kadar daha çok gündelik kullanım için telefon önerebilir misin? Oyun oynarsam en fazla 1.5 saat. Genelde video sosyal medya için filan kullanırım.
  9. C

Arkadaşlar son 2 haftadır telefon fiyatları neden çok arttı? Telefon alacaktım vazgeçtim. Fiyatların düşmesini bekliyorum sizce düşer mi? Yoksa stok bitti diye mi bu kadar çok zamlandı?
  10. C

4000 TL'ye kadar Android telefon önerisi

4K diyoz :DD
  11. C

4000 TL'ye kadar Android telefon önerisi

Arkadaşlar 4000 TL'ye kadar bütçem var. Telefonu ekranı, hoparlörü ve kamerası iyi olması yeterli benim için. Arada bir de oyun oynarım. 4000 TL'ye kadar ne önerirsiniz?
  12. C

Valorant Hwid Ban Kalkarmı?

Riot, hileyi abinin açtığına inanmaz hiçbir bahaneyi de kabul etmez zaten. Riot'un ban kaldırdığını da hiç görmedim :D
  13. C

Asus monitör ghosting garantiyi kapsar mı?

Oyunlarla alakası yok tv ye bağladığımda olmuyor. Siyaha yakın yerlerde baya ghosting var ürünün DOA olması gerekmiyor mu? Önceden de aynı monitörden almıştım ölü pixel ve video izlerken ekran titriyor diye garantiye göndermiştim İade/Değişim raporu verdiler. Şimdi yine aynısını aldım video...
  14. C

Ama sadece siyahımsı kahverengine yakın yerlerde oluyor fena titriyor ekran. İade mi yaparlar değişim mi?
  15. C

Mesela siyah yerlerde baya belli oluyor ghosting ekran birbirine giriyormuş gibi rahatsız ediyor. Oyunlarda daha da beter. 1610709307 Ürün DOA'dır di mi hocam çünkü ben istesem de ghosting yapamam monitörde
  16. C

Panelini mi değişirler yoksa DOA ürün iade/değişim raporu mu?
  17. C

Arkadaşlar Asus VG24VQ monitörüm var. Mesela oyunda karanlık yerlerde ve M&B Warband da mausu hafif çevirince ağaçlar (karanlık yerler) titriyor. Ghostingden olduğunu düşünüyorum. Çok rahatsız ediyor garantiyi kapsar mı?
  18. C

Rehber Zula sınırsız Mehmetçik almak!

Sistemi yetmiyorsa ona bir şey diyemem ama zula gibi bir oyun ile valorant karşılaştıralamaz bile :D p2w olmasaydı belki
  19. C

Rehber Zula sınırsız Mehmetçik almak!

Valorant bedava iken zula oynayan da...
  20. C

HDD Sentinel Disk iletişimi ile anasistem arasında 80986 kez sorunlar oluştu sorunu?

Açılma süresi sıkıntı değil de oyuna drop girmesin yeter benim için. HDD nin sata veya power kablosunu değiştirmeme gerek var mı?
Top Bottom