Arama sonuçları: *

1. $lαψεƦ

Monitör önerir misiniz?

https://www.incehesap.com/samsung-odyssey-g4-ls27bg400euxuf-27-1ms-240hz-full-hd-gaming-monitor-fiyati-67797/?_gl=1*55pgh2*_up*MQ..&gclid=Cj0KCQjwxqayBhDFARIsAANWRnSLYdmssIS6ngw8J62XwV1lsk-egzXZvK7VtbYfC_enR9KOqfBtQ9kaArghEALw_wcB...
  2. $lαψεƦ

Uygun fiyatlı ssd önerir misiniz ?

https://www.trendyol.com/kingston/a400-ssdnow-480gb-2-5-500mb-450mb-s-sata3-ssd-disk-sa400s37-480g-p-2573149?boutiqueId=618568&merchantId=109239 Selamünaleyküm arkadaslar bu ssd yi almayı düsünüyorum. Elimde 480 gb toshiba ocz ssdsi var yetmediği için yeni alıcam. Sizce bunu mu almalıyım veya...
  3. $lαψεƦ

Msı Rx 580 8Gb Armor

Bugün anlam veremediğim şekilde kartım bozuldu bilgisayarı açtığımda ekran kartının üzerinde sıvı gibi bişey vardı garip geldi bende ekran kartını temizleyip taktım. sonradan bilgisayar açılmıyordu bıos ekranına bile gelmiyordu ve o sıvının ne olduğunu bile anlamadım garantiye vermeyi düşündüm...
  4. $lαψεƦ

R3 3200G + RX 580 8 GB oyun önerisi

İşlemcimi değiştirmeyi düşünüyordum. Bilgi için teşekkür ederim
  5. $lαψεƦ

R3 3200G + RX 580 8 GB oyun önerisi

R3 3200g Rx 580 8 gb 8 gb ram 480 GB SSD Bildiğiniz güzel hikayeli vb farketmez oyun önerirseniz sevinirim.
  6. $lαψεƦ

Fiyat performans 8*2 Ram

Arkadaşlar hayırlı Ramazanlar ilk öncelikle. Yeni ram almak istiyorum Fiyat performans olarak öneriniz varmı acaba ? DDR4 8x2 olarak yapıcam rami. Önerileriniz varmı acaba ? ( ramlar RGB olursa daha iyi olur ) :) İyi günler
  7. $lαψεƦ

Yardım Rampage rampart kasa fanı

6 Ay önce almış olduğum rampage kasanın fanı bozuldu rgbsi yanmıyor. Fanın markasını bilmiyorum arkadaşlar bilen birisi varsa yazabilir mi yenisini almayı düşünüyorum. https://www.vatanbilgisayar.com/ram...ronze-4x120mm-rainbow-fanli-usb-3-0-kasa.html kasa bu. Hayırlı akşamlar .
  8. $lαψεƦ

iPhone SE kaç Watt Şarj Aleti Destekliyor?

Rica ederim
  9. $lαψεƦ

Monitörde ölü pixel çıktı ne yapmalıyım

ölü pikseller en iyi yeşil renk tonlarında belli olur.
  10. $lαψεƦ

Sorun olmaz ki telefon 18 W desteklediği için 18 W ile şarj olur
  11. $lαψεƦ

18 galiba
  12. $lαψεƦ

Monitörde ölü pixel çıktı ne yapmalıyım

Götür garantiye değiştirme oranı %99
  13. $lαψεƦ

ekran kartı fanları %90 da çalışıyor

Msı armor Rx580 8gb var ets2 de bende de aynı ama , %50 60 aralarında dönüyor fanlar msı afterburner dan düşürüyorum. Ekran kartını servise götürmen gerekebilir çünkü %90 gibi seviyelerde dönmesi çok saçma.
  14. $lαψεƦ

Ryzen 3600 ile RTX 3060 Darboğaz Yapar mı?

İşlemcinin ekran kartına düşük kalması ve ekran kartının gücünü tam alamamak. İşlemci ekran kartınına yetişemiyor ise ekran kartı kendi gücünü tam olarak vermez. Ama çözünürlüğü arttırarak işlemcinin üzerindeki yükü azaltabilirsiniz böylece dardpğaz ortadan kalkar.
  15. $lαψεƦ

İşlemci Sabitleme Tırnağı Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Bence daha fazla kötü olmadan servise götür durum vahim gibi
  16. $lαψεƦ

ekran kartı fanları %90 da çalışıyor

ekran kartı ne
  17. $lαψεƦ

dostlarım bu sistemi kaç tl ye almalıyım

7-9 k arası Sağlam sistem miş
  18. $lαψεƦ

8GB Ram 5.9GB Gözüküyor

aynı sorun bende de vardı kullandığım işlemci Ryzen 3 3200g a ekran kartım RX 580 ona rağmen bende de vardı bios ayarlarından kapatman lazım
  19. $lαψεƦ

Beyler sizce m2 ssd mi yoksa sata ssd mi?

m2 tabii ki ama m2 SSD ler sata SSD lere göre daha pahalı bildiğimiz gibi.
  20. $lαψεƦ

Sistemim assasins creed kaldırır mı

RAM sorun yapabilir.
Top Bottom