Arama sonuçları: *

1. M

Windows 11 kurulumunda SSD görünmüyor

Gözükmüyo ki cmd'de list disk yazınca. Flash çıkıyo sadece 1705744253 2.0'ı ayrı, 3.0'ı ayrı denedim
  2. M

Windows 11 kurulumunda SSD görünmüyor

İşlemcim Intel 9.nesil. Yani VMD'den kaynaklı bir sorun olamaz. SSD boot menüsünde de görünüyor. Ama Windows yükleme ekranında hiçbir sürücü bulunamadı hatası alıyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Çok çaresiz durumdayım, hiçbir yerde işimi görecek...
  3. M

Yardım Garry's Mod "Yerel ağ sunucuları yerel istemcilere sınırlıdır (C sınıfı)" hatası

Arkadaşım bana Hamachi ile bağlanmaya çalışınca bu hatayı alıyor. Bilinen sv_lan 0 ve changelevel kodu da işe yaramadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. O hata gitse bile authenticating with Steam yazısı kalıyor, yüklenmiyor.Bu hata araştırdığım kadarıyla hem steam versiyonda hem de crack de...
  4. M

Photoshop renk örnek alma ve yapıştırma.

Fotodan bir renk örnek alıp arkaplan rengi olarak (arkaplan normalde siyah) örnek alınan rengi yapıştırmak istiyorum.Renk örnek almayı (damla aracı) gördüm ama yapıştırmak için bi seçenek göremedim.Hangi aracın nerede olduğu hakkında hiçbir bilgim yok.Ayrıntılı şekilde yazar mısnız?
  5. M

Steam kart vermiyor!

Steam kart vermiyor diye birsürü konu açılmış, herkes 2 saat oldu hala kart yok, 3 saat oldu hala kart yok demiş.Benim mesele bambaşka. 20 saat oynadığım namussuzun evladı oyun hala tüm kartları vermedi, 3 kart hakkınız kaldı diyor.Bu nasıl bişey, 50 saat mi oynıcam.Normalde 5 saat oynamaya tüm...
  6. M

Steam profil temasında fazlalık kısımları kaldırma

Altta linkini bıraktığım adam nasıl steam profil temasındaki fazlalık kısımları kaldırmış ve üstünü gökkuşağı rengi yapmış?? yardımcı olursanız sevinirim. https://steamcommunity.com/profiles/76561198385306369
  7. M

Yardım GTA 4 EKSİK DOSYA SORUNU

GTA 4 tüm movies klasörleri eksik. (Dosya kökü)/Movies TBoGT/Movies TLAD/Movies Klasörleri komple yok.Dosyaları doğrulama tarayıcısından da sonuca ulaşamadım.Biri bu 3 klasörün indirme linkini oluşturup bana atarsa çok sevinirim.Hiç birdaha baştan indirmek istemiyorum.Şimdiden teşekkürler.
  8. M

Yardım Office 2021 ürün anahtarı office 365'e girilir mi?

Soru başlıkta.Acil cevap verirseniz sevinirim.
  9. M

Öneri Xiaomi mi band 4 kordon önerisi

Alın tabi düşünmeniz hata :) farkı ekranı daha büyük diye hatırlıyorum.
  10. M

Mi band 4'ü 8.sınıftayken almıştım, şuan 11.sınıfım hala sorunsuz çalışıyor hiçbir bozukluğu yok.Kesinlikle mi band öneririm.Çakmalarıyla karşılaştırılamaz asla.Sadece kordonu sağlam değil.Garip şekilde çakma mi band 4 kordonları daha sağlam :D (şuan sarısı var elimde çok sağlam.Rengini...
  11. M

Siyah renkli kalite olarakta orjinaline en çok benzeyen kordon hangi sitede satılıyor? Deneyen varsa link atabilir mi?
  12. M

Ekran kartı sürücüsü yokken güvenli mod'dan çıkmak

Ddu ile sürücülerimi kaldırdım.Wifi olmadığından mecbur güvenli mod'dan çıkacağım driver indirmek için.Ama siyah ekranda kalır diye korkuyorum bişey olurmu acil cevap.
  13. M

E-postam'a erişemiyorum

Normalde herzaman şifreyi unutunca şifreyi unuttum'a basıyodum telefon numarama kod geliyodu onaylıyodum hesaba giriş yapıyodum.Ama bu sefer farklı bişey oldu.Şifreyi unuttum'a bastım.Telefona kod geldi doğruladım sonra ekstradan gmail adresine onay kodu geldi doğrula dedi.Hiçbir cihazımda o...
Top Bottom