Arama sonuçları: *

1. karabalık

Sokak Hayvanları için uygun fiyatlı mama önerisi

Apartman kapımın önünde ki kediler için 1 ay içerisinde mama alıp besleme yapacağım, fazla cep yakmayan ancak güvenilir uygun fiyatlı mama satan marka bilenleriniz yardımcı olabilir mi?
  2. karabalık

2GB ile kazılan kar ettirecek coin var mı?

Öyle bir şey olsa pahalı kartlar yerine ucuz kartlar ile kazım yaparlardı.
  3. karabalık

gforce now nasıl oyun oynanır?

Yanlış bilgi vermeyin, bilgisayarda yüklü olmasına gerek yok, dün gece basit planda 1 saat rust oynayıp çıktım, bilgisayarımda yüklü değildi.
  4. karabalık

Hayır dostum, bilgisayarında yüklü olması gerekmiyor.
  5. karabalık

Hayır değil.
  6. karabalık

GeForce NOW Kütüphanesinden Sahip olduğun oyuna " OYNA " diyorsun, seni zaten direkt olarak o bilgisayara atıyor, hesap şifreni falan yazıyorsun artık steam mi neyse ne direkt oyun açılıyor zaten, başka bir şey yapmana gerek yok, oyunu kapattığında da kendi bilgisayarına geçiyorsun. Oyunu da...
  7. karabalık

Direksiyon set ucuz olursa iyi olur

https://www.hepsiburada.com/kontorland-ps3-pc-d-x-input-direksiyon-seti-tak-ve-calistir-p-HBV00001BN466?magaza=ProrenkSat%C4%B1%C5%9F Buyur 350 lira.
  8. karabalık

Çerez gereksiz dosyaları silme programı

Adım #1: Ayarları açın. Adım #2: Ayarlar menüsünden "Sistem" seçeneğine tıklayın, Adım #3: Depolama menüsünden "Bu bilgisayar" yazan birime tıklayın, Adım #4: Windows'un hafızımızdaki dosyaları taramasını bekliyoruz, Adım #5: Listedeki "Geçici dosyalar" seçeneğine tıklıyoruz, Adım #6: Silmek...
Top Bottom