Arama sonuçları: *

1. Xbox Series S 512gb

Xbox Series S 512gb

Xbox Series S Microsoft Türkiye garantili. Cihaz temizdir ara sıra futbol vs oynandı. Ayda 3 5 gün oynandı gibi düşünebilirsiniz. Kol pille çalışan model. Joyistiklerde koruyucu vardı o şekilde kullanıldı. 07.01.2025 tarihinde garantisi bitiyor. İstanbul Çekmeköy'de ikamet ediyorum istediğiniz...
  2. B

Laptopum çalındı ne yapmam lazım ?

Geçmiş olsun inşaallah bulunur.
  3. Lg 24gn600b Satılık

Lg 24gn600b Satılık

Lg 24gn600b monitör satılık. Kutusu faturası herşeyi mevcuttur. Monitörün kullanım saatinide fotoğrafa koydum az kullandım. Tertemiz ürün istanbul içi.
  4. B

Acer laptopta hangi işletim sistemini kullanmalıyım?

Acer nitro 12500h rtx 3050ti laptop için win 11 öneriliyor fakat ben 11i sevemedim 10 kullansam driverlarda vs sıkıntı oluyormu kullanıp tecrübe edenler yardımcı olabilir mi?
  5. B

Laptopum çalındı ne yapmam lazım ?

En son online olduğu konum bilgileri gözüküyor mu?
  6. B

NH.QFLEY004 Model laptopa ram tavsiyesi ve işletim sistemi

Linkteki laptopa 8 ram eklemek istiyorum bu modeli kullanan varsa hangi rami almalıyım. Birde win 10 kullansam bu laptopta sıkıntı yaşarmıyım? Bazı yerlerde driverlarda sıkıntı olmaması için win 11 kullanın diyorlar ama oda çok iyi bir işletim sistemi değil. https://ty.gl/m768o6x3jk
  7. Rtx 3060(12gb) Sistem ve Monitör

İstanbul Rtx 3060(12gb) Sistem ve Monitör

Monitörle birlikte 19a bırakıyorum monitörsüz 16k Kendi topladığım sistem özenle seçtim parçaları. Sıfıra yakındır doğru dürüst oyun bile oynamadım.Parçaların yanında ürünleri aldığım tarihi yazdım kutuları faturaları var. Çok önemli olmayan bir şey var benden kaynaklımı bilmiyorum.Kasanın...
  8. Acer Nitro 5 AN 515-55

Acer Nitro 5 AN 515-55

İ5 10300h 8gb ram 256 ssd mwe 1650 ti 144 hz ips ekran *Ocak 25 2022'de alındı kutusu herşeyi tamam garatisi devam ediyor. *Kozmetikte vs hiç bir sıkıntısı yok. *Işık sızmasi yok,üstte 2 yerde çok ufak ips glow var oda ips ekranlarda olabiliyor ama hiç rahatsızlığını hissetmedim. *Genelde yük...
Top Bottom