Arama sonuçları: *

1. Q

MSI BİOS AYARLARINDAN ANLAYANLAR BAKABİLİR Mİ ?

Selam arkadaşlar msı mpg b550 gaming plus anakart lı hazir sistem siparis verdim bilgisayari pazartesi teslim almaya gidecem almadan önce gerekli kontrollerini yapacam yaparken bios da neleri kontrol etmeliyim tek bildigim ram mhz degeri ve bios guncel olup olmadığı başka kontrol etmem gereken...
  2. Q

DP ve HDMI kablo hakkında merak ettiklerim?

Selam arkadaslar aoc 240hz 0.5 ms amd freesync ozellikli monitor aldim tabi sistemde topladim di o suan gelmedi fakat monitor ilk geldi bende denemek amacli açtım hersey guzel laptoba bagladim hdmi kablosu ile yaninda gelen sonra bi baktim maks 120 hz destekliyor kablonun turune felan bakınca...
  3. Q

ARKADAŞLAR BU SİSTEME HANGİ ANAKARTI ALMALIYIM ÇOK ACİL LÜTFEN YARDIM ?

Sistemi satin aldim tesekkurler herkese 1622022720 Aldigim sistem bu
  4. Q

Memnun musun nasil performansi ? Olu piksel ghost felan varmi
  5. Q

Evet bu hatta indirimdeyken 2560 a aldimdi kargoda suan
  6. Q

Tesekkurler hazir aldigim icin montaj ve bios ram mhz bios guncelleme ayarlarini yapacaklarini ve windwos 10 pro deneme surumu kurup hazir hale getireceklerini soylediler monitor olarak 240 hz 0.5 ms amd freeseync premium 27 inch aoc monitor aldimdi
  7. Q

1622014573 Bir önceki mesajda gösterdim ss
  8. Q

O zaman sistemin son hali bu arkadaslar onayliyorsaniz siparis veriyorum ? https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-regulus-ryzen-5-5600x-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rx6700xt-p-36259
  9. Q

O zaman b550 olani almak daha mantıklı?
  10. Q

Farklari neler peki bu iki modelin ?
  11. Q

Arkadaslar yardımlariniz icin tesekkur ederim bugun siparis edecem buradaki sizin seciminize göre alacam yorumlari bekliyorum cok sagolun tekrardan adamsiniz hepiniz <3
  12. Q

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-regulus-ryzen-5-5600x-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rx6700xt-p-36259 Sistem burda Sapphire rx 6700 xt nitro+ Amd ryzen5 5600x Fury 2x8 16gb 3600mhz c17 ram Samsung 970 evo plus m2 ssd 500gb 650w cooler master rgb kasa Arkadaslar linke girip alabilecegim anakartlar...
  13. Q

Sinerji Regulus Sistem Alınır mı?

Tüm sistemler böyle suan
  14. Q

Malesef :( anakart ve ssd yi degistirince 2.5k fark etti .. 17.400 normalde
  15. Q

Sapphire ekran karti amd de en iyisi diye bunu tercih ettim tek aklima takilan 650w psu var bu sıkıntı yaratirmi dar bogaz gibi sizce 750w degistiresim vardi fakat asiri fark oluyor o zaman 800 tl civari
  16. Q

500 tl fark yapiyor o zaman 1621947776 Anakart ve ssd yi degistirim b450 idi b550 yaptim ssd ise addlink 2100 yazma 1900 okuma vardi onu samsung 980 pro ile degistirdim
  17. Q

Sizce alınır mı bu paraya bu sistem ?

Evet var ama ekran karti asus dual felan sapphire en iyisi degil mi amd de
  18. Q

AOC C27G2ZU/BK 240 Hz Monitör Alınır mı?

Teşekkürler aliyorum. 1621872590 Yukselik acilma sag sol egilme tum ozellikler var youtube yaz gorursun kardeşim
Top Bottom