Arama sonuçları: *

1. B

Palit 1660 super, ryzen 5 3600 ve gigaybte b450m s2h v2 ilk haftadan hata veriyor açılmıyor.

denedim hatta kasadaki fanı da çıkarttım fark etmedi. 1609504513 corsairın kasayla gelen 650W lık güç kaynağı.
  2. B

Palit 1660 super, ryzen 5 3600 ve gigaybte b450m s2h v2 ilk haftadan hata veriyor açılmıyor.

Palit 1660 super, ryzen 5 3600 ve gigaybte b450m s2h v2.Sisteme yeni bir fan ekledim, fanı ekledikten sonra sıkıntı yoktu çalıştı ancak sonrasında açtığımda. Önce sistem açılıyor fanlar ve ışıklar yanıyor 4 saniye içinde kapanıyor ve kendi kendine yeniden açılıyor. Monitörde ise input...
  3. B

yeni sistem kendi kendine kapanma ve montiörün görmemesi

hocam kısa devreyle bilgisayarı açtım fakat tamamen aynı süreç oldu bir değişim olmadı.
  4. B

b450m s2h v2 anakart kullanıyorum psu kablosunu çıkarttım fakat tam olarak hangi iki pine kısa devre yapacağımı bulamadım.
  5. B

Fanı kasada zaten bulunan fanla paralel bağlamıştım, çıkartıp denediğimde sonuç fark etmedi.
  6. B

Denicem teşekkür ederim.
  7. B

Monitöre görüntü yanısımıyor direkt input bulunamıyor diyor.
  8. B

sıkıntının anakartta olduğunu düşünüyorum şayet klavye mouseun ışıkları da yanmıyor,demonte edip tekrar birleştirmek hariç yapabileceğim bir şey var mı?
  9. B

Hocam 650w psum var ryzen 5 3600 ve palit 1660 super sistem için yetersiz olma ihtimali var mı, ek fan kullanmıyorum.
  10. B

Sisteme yeni bir fan ekledim, fanı ekledikten sonra sıkıntı yoktu çalıştı ancak sonrasında açtığımda. Önce sistem açılıyor fanlar ve ışıklar yanıyor 4 saniye içinde kapanıyor ve kendi kendine yeniden açılıyor. Monitörde ise input gözükmüyor. 2 Haftalık sistem toz vs olduğunu düşünmüyorum sorunun
  11. B

rami arttırdım bilgisayar kendiliğinden yeniden başlıyor

Geçen hafta 1660 super, ryzen 5 3600 ve gigabyte b450m s2h v2 ile sistem topladım. Ramlerim 3600mhz olmasına ramen biostan 3600 yaptığım zamna bilgisayar kendi kendini yeniden başlatıyor yardımcı olabilecek var mıdır acaba
  12. B

Intel 10400F ve gtx 1660 super anakart önerisi

Merhaba arkadaşlar, Gigabyte gtx 1660 super gaming oc ekran kartı ve intel 10400f işlemci ile bir sistem toplicam. Danışmak istediğim iki konu var, birincisi ekran kartının yüksek OC kapasitesini oc desteklemeyen bir işlemci alarak çöpe atmış olur muyum. İkincisi 1100 tl limitle bu sistem ve 2*8...
Top Bottom