Arama sonuçları: *

1. R

İntel Core i5 işlemci valorant için yeterli mi?

hocam işlemci hazırda duruyor 1 8 gb ram desteği daha yapacağım ve ssd almayı düşünüyorum bu sistemlerle valoda kaç fps görürüm max ve drop yaşanır mı
  2. R

13. nesil hocam. İnsan gibi sorun insan gibi cevaplayalım.
  3. R

Valorant'ın bir işlemi oyunu olduğunu duydum. O yüzden ekran kartının pek önemi olmadığını düşünüyorum. İşlemci ile birlikte bu sistemlerle Valorant'ta kaç fps alırım, ve fps drop yaşar mıyım? Intel Core İ5 İşlemci 16 GB RAM 128 GB SSD
  4. R

Bu sistemlere valorant oynamak için hangi ekran kartı eklenmeli?

Evde bir kasam var ve halihazırda ortalama sistemleri var. Onu yakın zamanda kurmayı düşünüyorum. Valorant oynamak için sistemime ekran kartı eklemem gerek. Ekran kartı, bu sistemlerle birlikte 100 FPS'i rahat bir şekilde geçerse iyi olur. Bu sistemlere en uygun ekran kartı nedir? Bütçeye dikkat...
  5. R

sistemlerim, valorant oynatır mı?

Hocam şaka amaçlı yazdınız herhalde sadece oyun kurulumu RAM'i etkiliyor
  6. R

neden genelleme yapacak olursak hangi özelliğinden dolayı oynatır ve kaç fps alırım? 1725368990 hocam ayarları çok mu düşürmem gerekir?
  7. R

İ5 13. nesil işlemci 16 gb ram 64gb depolama alanı 64 bit işlemci sistemi ekran kartı YOK monitör 60hz valorant oynatırsa kaç fps alırım?
  8. R

Bilgisayar kasam eski olmasına rağmen iyi mi?

intel core 5. nesil olması lazım hocam
  9. R

2. elden 4 gb lık bir ekran kartı sorunu düzeltir mi?
  10. R

valoda 100 fps almak için ne gibi bir ek yapmalıyım
  11. R

hocam sizin için iyi midir drop yaşar mıyım yaşarsam sıklıkla Yaşar mıyım?
  12. R

Yaklaşık 11 yıldır kullandığım bir bilgisayar kasam var. Çok iyi bir kasa değil markası Cooler Master fakat sistem parçaları bence idare eder gibi duruyor. Bu konuyu kasanın eski olmasına rağmen iyi bir şekilde çalışabilme kapasitesinin olduğunu öğrenmek için açtım sistem: İşlemci: İntel i5...
  13. R

Kasamdan ses geliyor

Bilgisayar kasamdan bir cızırtı sesi geliyor ve ses geldiği anda bilgisayar donuyor 5 dakika sonra çözülüyor ardından yeniden aynı ses geliyor bu sonsuz döngüye bağlanıyor çözümü nedir?
  14. R

500 Türk Lirasına ekipman önerileri

discord verirseniz oradan halledelim.
  15. R

Maalesef aradığın fare en fazla 400 tl olmak zorunda daha uygun olsa süper olur marka olmasına gerek yok 2-3 yıl dayansa yeridir
  16. R

ikinci el aramıyorum kral yalnızca fare gerekli şuan ekipmanları teker teker almaya karar verdim.
  17. R

400 TL ile mouse önerisi

bu nedir?
  18. R

eminönü gelebilir misiniz?
  19. R

istanbuldayım hocam
  20. R

400 TL ile mouse önerisi

özelliklerini belirtir misiniz?