Arama sonuçları: *

1. L

uwidgets güvenilir mi ?

+up .....
  2. L

50Mbps hızda internet önerisi

Teşşekürler bir bakayım.
  3. L

Hmm bir kaç sorum var madem o kadar övdünüz sizin de vaktinizi alıyorum. İsterseniz cevaplamaya bilirsiniz bir kaç sorum var çünkü. 1 - Şu anda geçmek isteresem yeni modem gereklimi huawei vdsl modem ile devam edebilirmiyim ? 2- + Olarak ne kadar ücret çıkar acaba kurulumdur vesayre gibi şeyler...
  4. L

Yorumunuz için teşşekürler fakat internet gibi çok önemli bir konu günümüzde ve aradığım zaman bir muhattap bulamıyorsam açıkcası tercih etmemek için yeterli bir sebep benim için. Ben başka sağlayıcılara yöneleyim en iyisi araştırdım şikayetler müşteri hizmetleri üzerine var.
  5. L

Açıkcası fiyatlar çok uygun fakat ping değerleri ile ilgili bazı şeyler duydum olumsuz olarak. +Olarak muhattap bulamıyorsunuz diyorlar müşteri hizmetlerinin kötü olduğunu duydum gibi hatırlıyorum. 1728137581 Şu anda kendim de deneyimledim hiçbir müşteri hizmetleri yok gerçekten ev interneti...
  6. L

uwidgets güvenilir mi ?

Hmm tamamdır o zaman güvenli gibi duruyor virüs total e bakarak her ac den geçmiş sadece bir tanesi sıkıntı yapmış. Oda normal diye düşünüyorum.
  7. L

uwidgets güvenilir mi ?

https://github.com/creewick/uWidgets?tab=readme-ov-file Bu projeden mi aldınız onu projede dll görmedim de ben ondan sordum. Virüs total de güzel hızlı bir çözüm tabiiki fakat çok kesin virüs total ile anlaşılmıyor genelde bir sıkıntı varsa kendi görüşümce.
  8. L

Merhabalar, şu anda aktif olarak vodafone kullanıyorum. 50 mbps lik bir paket kullanıyorum ve 240 TL fatura ödüyorum aylık. Vodafonedan devam edersem ilk 3 ay 350 sonra 480TL olarak devam edebilirim gibi gözüküyor. Fakat başka bir önerisi olan varsa daha uygun fiyatlı önerirse çok güzel olur...
  9. L

uwidgets güvenilir mi ?

Merhabalar, başlıkta da gördüğünüz gibi creewick in geliştirdiği uwidgets programını kullanan var mı ? Kullanan varsa güvenilir mi pek bilinen bir şey olmadığı için güvenemedim bilgisayara indirmeye virüs vesayre durumlarından.
  10. L

Elektrikli bisiklet almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

cevabınız için teşekkür ederim. Son olarak bir sorum daha var. İnce teker mi kalın mı tavsiye ediyorsunuz peki?
  11. L

Tamamdır teşekkür ederim ona da bir bakacam. Ama konu ile alakalı gelecek cevaplara hala açığım araştırıyorum.
  12. L

Açıkcası hayır düşünmedim kaliteli bir şey almak istersem bütçemi aşıyor 30 a felan pek görmedim moped. Ama 30k ya kaliteli bir bisiklet alabilirim gibi geliyor ondan açtım konuyu. Şu an en önemli kısımlardan biri benim için aslında destek derecesi ne kadar onu anlamaya çalışıyorum. Normal şu...
  13. L

Merhabalar, ufak şehirde yaşıyorum fakat şu anda rockrider bir dağ bisikletim var orta sınıf amatör diye geçiyor herhalde. Şehir içinde ulaşım artık araba otobüs vesayre olmadan yormaya başladı. Dün a101 de volta vb1 neo gördüm 17K fakat pek hoşuma gitmedi internet baktım o fiyata rks diye bir...
  14. L

Hangi Skini Almalıyım

Skini tavsiye etmem regular ama bol bel bol paça olacak fit değil.
  15. L

Opencart da sıfırdan tema yapmak

Merhaba, Front-End bilgim orta düzeyde var. Fakat OpenCart da fazla bir geçmişim olmadı. E-ticaret için bir tasarım yapmak istiyorum. Aşağıdaki linkteki gibi bir tasarım yapmayı düşünüyorum sıfırdan OpenCart'ın güncel sürümlerinden birinde. OpenCart kullanan arkadaşlar a birkaç sorum var. 1 -...
  16. L

Bilgisayardan film izlerken uzaktan durdurup başlatmak

Merhaba, laptop'dan bir video oynatırken mesela laptopu masaya koyup ben kanepeye oturunca laptop a erişmeden işte bluetooth veya telefondan bir uygulama ile laptopun sesini, videonun durdurup oynatmasını gibi şeyleri nasıl yapabilirim bilen var mı ? Kdeconnect diye bir uygulama buldum fakat bu...
  17. L

Youtube YouTube videoya izlenme kazandırmamak mümkün mü?

Merhaba, başlıkta'da gördüğünüz gibi bir videoyu izlemek istiyorum fakat çeşitli nedenlerden izlenme de vermek istemediğimi varsayarsak bunun bir imkanı var mı?
  18. L

Forum'da sıcak fırsatların rss linki çalışmıyor.

Merhabalar, bayağıdır uğraşıyorum fakat bir türlü olmuyor. Sıcak Fırsatlar kısmının rss linki bozuk anladığım kadarıyla aynı durumu yaşayan var mı ? Veya bu durumu forum yetkilileri düzelte bilir mi ? Veya RSS kullanan birileri varsa manuel ekleme yapabileceğim bir reader önere bilir mi Feedly...
  19. L

Yardım SSD takınca çalışmıyor HDD takınca çalışıyor

Merhabalar, daha fazla depolama ihtiyacı duymam üzerine eskiden kullandığım toshiba sata ssd yi tekrar kullanmaya karar verdim fakat ssd bozuk olabilir hatırlamıyorum bu yüzden takıp denemek istedim. Ve takıp pc yi açtığımda hiç ekran gelmiyordu. Bunun üzerine elimde bulunan hdd yi taktım slota...
Top Bottom