Arama sonuçları: *

1. tuncer04

Düşük Bütçeli Koltuk ?

Evet ben de böyle düşünüyorum zaten . Bu yüzden gaming koltukların çocuksu ve saçma geldiğini belirttim böyle bir şey istemiyorum. Dediğin gibi bir koltuk arıyorum. 1614960956 Gayet açıklayıcı olmuş. Çok güzel fiyata almışsınız. Seçeneklerimin arasına ekledim.
  2. tuncer04

Düşük Bütçeli Koltuk ?

Dostlar Selamlar, Sonunda yıllardır beklemenin ardından bilgisayarımı almış bulunmaktayım. Masayı bir şekilde kendimce hallettim gibi. Trendyoldan ucuz bir şey almayı düşünüyorum. Neyse asıl konuya gelirsek ben bir koltuk istiyorum. Koltuk piyasası hakkında neredeyse hiç bilgim yok. Bu kırmızı...
  3. tuncer04

Kampanyalı Elraenn Parva Sistemi Hakkında

Monitörle birlikte 7397 lira ediyor ki bu da bütçemi oldukça aşıyordu maalesef. Yoksa tabi ki tercihim 1660 Super olurdu. Bütçeme uydurabilmek adına bu şekilde düzenledim.
  4. tuncer04

SSD'nin alternatifi olan SSD'ler bütçemi aşıyordu maalesef. Sistem elime ulaştığı zaman SSD'yi Patriot'un 480 GB'lık modeli ile değiştirebilirim. Teşekkür ederim yorumunuz için.
  5. tuncer04

Dostlar Selamlar, Başlıkta yazdığım Elraenn Parva bilgisayarının güncel ve kampanyalı halini üzerinde birkaç değişiklik yaparak almayı düşünüyorum. Parçalar şu şekilde : -VENTO NEPTUNE 3 adet ARGB + 1 adet Ledsiz Fanlı TG Siyah Kasa -AMD Ryzen 3 3100 3.9GHz 4/8 Çekirdek İşlemci -ADATA 8GB...
Top Bottom