Arama sonuçları: *

1. lutfullahyaman

Bilgisayar fotmatladım Windows kasıyor

1 Denetim Masası > Donanım ve Ses > Güç Seçenekleri sol tarafta güç düğmesinin yapacakları na tıkladım ( hızlı başlatmayı aç ve uyku yu kapattım 2.Bu bilgisayardan özellikler> gelişmiş sistem ayarları >Başlangıç kurtarma > Hata ayıklama bilgisi yaz tıkladım ve "küçük bellek dökümü (256KB)"...
  2. lutfullahyaman

Mavi ekran verdi Video TDR Failure hatası verdi 1727545938 Teşekkürler hatayı çözdüm Windows ta birkaç ayar yaptım düzeldi isterseniz ayarları söyleyebilirim bilgi niyetine
  3. lutfullahyaman

Kurudum 1727542350 Tamam yüklüyorum 1727542823 1727543389 Ekran kartından kasıyor
  4. lutfullahyaman

Başlıkta gördüğünüz gibi lütfen yardım edin yağ gibi akardı şımdi niye kasıyor 1727542174 Bununla ilgili video var elimde ama büyük diye gönderemiyom
  5. lutfullahyaman

Windows XP ISO doyası

Teşşekürler
  6. lutfullahyaman

Windows XP ISO doyası

Yok yaw bir şey olmaz yani İnşallah
  7. lutfullahyaman

Windows XP ISO doyası

Windows XP X64 Professional ISO doyası lazım eskileri yad etmek için biraz da kullanacağım bakacağım hala eskisi gibi mi diye Teşekkürler.
  8. lutfullahyaman

Lan to VDSL kabloyu dönüştürme

Arkadaşlar benim modemim var ama VDSL vds bu lan kablosunu kessek vdsl kablosunu kessek kabloları birbirine bağlasam olurmu
  9. lutfullahyaman

Bim'e gelen 2 tane kulaklık var hagisi alınır?*

Bim'e gelen 2 tane kulaklık var ama hangisi iyi anlamadım bütçem kısıtlı olduğu için çok fazla para vermek istemiyordum ama arada çok kalite farkı yoksa 299 liralık kulaklığı almayacağım sizce hangisi arada çok kalite farkı varmı?
  10. lutfullahyaman

S23 vs iPhone 12 (256GB)

S23 Bence
  11. lutfullahyaman

Minecraft 1.12.2 mod kurunca hata veriyor

Minecraft 1.12.2 mod kurunca hata veriyor sorun modda değil çünkü mod kurmadan başlatınca çalışıyor ama mod kurunca eror code 1 hatası veriyor
  12. lutfullahyaman

Bios update yapacakken flash güncel değil hatası

FTP dosyayı nasıl indirebiliriz yani nereden indirebiliriz
  13. lutfullahyaman

Bios update yapacakken flash güncel değil hatası

GA-H61M-DS2 anakartta sahibim ve şöyle bir sorun alıyorum 1720797319 Çevrilmemiş hali
  14. lutfullahyaman

Çözüldü✓ Bios Uptade dosyasını nereden bulacağım

ga-h61m-ds2 gigabyte anakartı var ama bios nereden indirebilirim bilmiyorum yardım lütfen
  15. lutfullahyaman

Temizleme sonrası bilgisayar aç kapa sorunu

Kontrol ettim ,eminim
  16. lutfullahyaman

Temizleme sonrası bilgisayar aç kapa sorunu

Bilgisayarı temizledim kabloları bağladım ama iç kablolarını sökmedim açma tuşuna bastığımda ilk bı uzun çalıştı sonra aç kapa aç kapa yapmaya başladı fişi çektim ram dendir diyerek yerlerini değiştirdim sonuç aynı oldu lütfen yardım edin
  17. lutfullahyaman

Steam desteği kesilmesine rağmen çalışıyor

Windows 7 de indirsem çalışırmı
  18. lutfullahyaman

Steam desteği kesilmesine rağmen çalışıyor

Steam desteği kesilmesine rağmen çalışıyor KANITI EEE sizce neden kesilirmi Bir soru daha Windows 7 de çalışıyormu acaba
  19. lutfullahyaman

ETS 2 en optimize sürüm hangisi

bunu deniyeceğim
  20. lutfullahyaman

ETS 2 en optimize sürüm hangisi

şu an ets 1.50 güncellemesi geldi ve benim ekran kartım dx10.1 olmasına rağmen ets 2 1.49 sürümünü açıyodu kasıyodu ama oyananılabilirdi şimdi bari kariyer yapayım eğleneyim fln diyorum ama yani kasıyor en fazla fps verebilecek sürüm hangisi yada en optimize diyelim...
Top Bottom