Arama sonuçları: *

1. damn2u

🔥İndirim GETİR 350TL GETİR PARA

Anlatım biraz karışık olmuş ama hallettim. Getirfinans ile hesap açtıktan sonra başka bir banka hesabınızdan getirfinans hesabınıza para aktarmanız lazım. Sonra getirfinans üzerinden sanal kart açarak sanal kart bilgileri ile bakiyenizi hepsipay'e aktarınca işlem tamamlanıyor.
  2. damn2u

Yardım Amazon Hesabım Kapandı

Yeni hesap açmanıza izin vermiyorlar mı?
  3. damn2u

🔥İndirim Tecno Camon 20s Pro 5G 8/256 10.599tl

Kardeşim Erdi'nin yorumu demedim, videosunda ki yorumlar dedim, yani kullanıcı yorumları. Cihaz iyi ise iyi deriz, değilse de değil, büyütmenin manası yok.
  4. damn2u

❌İndirim Bitti! Throne Raito RefleX 26000 Dpi Pixart PAW 3395 OLED Ekran & Makro 1299₺

Hadi bakalım bir cengaver önce incelemesini, sonra da uzun kullanım testini sunup mouse bundan başarılı çıkabilirse yeni f/p ürünü bu olur.
  5. damn2u

🔥İndirim Tecno Camon 20s Pro 5G 8/256 10.599tl

Donanımsal olarak iyi dursa bile Erdi'nin tanıtım videosunda ki olumsuz yorumlar bile almaktan vazgeçmek için yeterli geliyor.
  6. damn2u

🔥İndirim 45.953 TL KAYIT ÜCRETİ ÖDEMEDEN YENİ CİHAZ ALMA YÖNTEMİ

Bir kaç gün sonra ki haber: iPhone sevdası yüzünden devleti dolandırdığı yetmiyormuş gibi vatandaşları da dolandırmaya teşvik etti ve sonunda tutuklandı.
  7. damn2u

Galatasaray 3-3 Kasımpaşa

Okan hoca bu maçtan ders çıkartamazsa bu olayı tekrar yaşarız.
  8. damn2u

Uzaktan Yurtdışı S24 ultra nasıl getirebilirim? (Maalesef ilimde satan yok)

Ahmet Mardin Tekno47, Hasan Bahar Çin Pazarı, TeknoMuaz gibi güvenli satıcılardan kayıtsız alıp 4+4 çift sim şeklinde kullanılabilir. Server kaydı açıldığı anlarda da kayıt yaptırırsınız.
  9. damn2u

🔥İndirim Xiaomi 14T 12/256 + Redmi Pad SE 8.7 inç tablet 28.499 TL 🔥🔥

Arasında ki farklara bakmaya ne dersin? https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=12388&idPhone2=13329
  10. damn2u

🔥İndirim Xiaomi 14T 12/256 + Redmi Pad SE 8.7 inç tablet 28.499 TL 🔥🔥

13T Pro çok daha iyi cihaz, tablet vererek falan akıl çelmeye çalışıyorlar.
  11. damn2u

İphone 16 Pro Şarj Aleti Önerisi

Üretici firma standartlarının dışına çıkmazdım, 30w dedilerse vardır bir bildikleri.
  12. damn2u

Apple şirketi telefonların desteklediği şarj hızından daha düşük değerler ile şarj edilmesi için böyle adaptörler üretiyormuş. Önceki serilerde 25-27w şarj desteği olmasına rağmen 20w şarj aleti satıyorlarmış. 16 serisi 45w desteklese bile 30w ile şarj edilmesi uygun görülmüş. Ayrıca Apple...
  13. damn2u

Apple 45w şarj değerli telefon üretip buna uygun şarj aleti mi üretmemiş, yoksa bizim ülkemize mi gelmemiş şarj cihazları? Garip bir durum. Eğer Apple kendisi 45w şarj cihazı üretmediyse mecburen başka markaları almalısınız fakat Apple firmasının 45w hızlı şarj standartını destekliyorlar mı onu...
  14. damn2u

Telefona dünya para verip 2500 liraya orijinal şarj aletini almamak garip geliyor bana.
  15. damn2u

🔥LOGİTECH G 410 ATLAS SPECTRUM MEKANİK KLAVYE 1000TL🔥

Ne kadar çirkin bir model, eski A4Tech oyuncak tipli klavyelerine benziyor.
  16. damn2u

Öneri AM5 Sisteme Yavaştan Geçiyorum (Konu Değişti)

https://www.tekramarket.com/urun-detay/210237095 https://www.tebilon.com/lexar-ares-rgb-2x16-32gb-ddr5-6000mhz-siyah-cl30-pc-ram-ld5bu016g-r6000gdla/
  17. damn2u

Samsung S24 FE 28.999 TL Fiyat İle Satışa Çıktı

Samsung firması chipset döküm işinde en azından rakipleriyle aynı seviye, hatta daha iyi seviyeye gelene kadar artık sektörü rahat bıraksın. Exynos'un kötülüğü yetmiyormuş gibi kendi dökümhanesinden çıkan Snapdragon işlemciler bile kötü oluyor. Poco F6 ve Honor 200 serisi varken bu fiyata bu...
  18. damn2u

🔥İndirim 156₺—-Tamek %100 Elma Suyu Lf 27X200Cc

Ah be denk gelsem çocuk için alırdım.
  19. damn2u

iPhone 15 sıfır alınan garanti başlangıcı

Ben mi yanlış anlıyorum yoksa bir yada bir kaç günün probleme dönüştürülmesini mi görüyorum?
  20. damn2u

🔥İndirim Qcy Gts 1.85" Akıllı Saat 600 TL 🔥

Sim kartlı değil, telefona bluetooth ile bağlı olduğu sürece telefona gelen aramaları cevaplayabilir sadece.
Top Bottom