Arama sonuçları: *

1. A

Redmi şebeke sorunu var

Merhaba redmi 12c marka bir telefon kullanıyorum ve şebekede çarpı var ne yaptıysam gelmedi format bile attım bu arada cihaz bilgisi kısmımdanda yapamadım lütfen yardım edermisiniz
  2. A

GeForce Now da valorant varmı

Merhaba türkiyede oyun oynamaya çalışan bir gencim fakat bilgisayarım çok eski GeForce Now sayesinde cs 2 de 60 FPS ile oyun oynuyorum ama valorant oynayabilir miyim ne ki kadar arasamda valorant oynayamadım ama GeForce Now sitesinde valorant test videoları var çok fazla bilgim yok cevap...
  3. A

merhaba vmbox ana makineye dosya atmıyor

merhaba sanal makinemde kali linx var ama misafir makinadan ana makineye dosya atamıyorum yardım edermisiniz
  4. A

Dacia Duster gösterge ayarı nasıl yapılır

saat diye bir seçenek yok lastik basınçı,anlık benzin,ortalama benzin,kilometre, hafızada mesaj yok birde gidilen mesafe diyor bu seçenekler var
  5. A

Oklarda bu 1723755891 Evet
  6. A

Saat yok sadece ok var filan 1723755768 Oka basılı tutunca kilometre sıfırlama lastik basıncı filan
  7. A

Dacia Duster 2022 bir araç var boş paket gösterge panelindeki ekranda saat vb. ayarlar açılmıyor yardım edermisiniz
  8. A

Merhaba bilgisayarım devamlı donuyor

Teşekkür ederim
  9. A

Bide bilgisayar eski olduğu için ilk aldıgımda win 7 vardı sonra aptallık edip win 10 olarak guncelledim o yüzden olurmu 1723419777 Bir SSD alsam sorun çözülürmü peki
  10. A

Mafia 2 oynadım bitirdim tamam çok yüksek sistem gerektirmiyor ama oynadım yani
  11. A

Peki singleplayer oyunlarda neden kasmıyor
  12. A

Merhaba benim bilgisayarım 4gb ram 2gb ekran kartı var ama valorant vb. Online oyunlar ve YouTube'dan video izlediğimde kasıyor normal singleplayer oyunlarda sıkıntı yok biraz yardım edin lütfen
  13. A

merhaba assetto corsada bir mod indirdim ama start diyince kapanıyor

merhaba assetto corsada mod indirdim ama start diyince kapanıyor
Top Bottom