Arama sonuçları: *

1. H

Bu fiyata her şey dahil ekran vb iyi mi?

garantisi devam ediyor mu?
  2. H

11. Sınıf TYT Netlerim Nasıl?

ilk önce tüm konulardaki eksiklerini gidermen gerekiyor. sözellerin iyi ama sayısalda konu eksiğin yada görmediğin soru çeşidi fazla sanırım. önce konuları bitirip soru örnekleri çözmen lazım. en sonda da sadece sorulara yönelmen lazım.
  3. H

Diesel Saat tavsiye verebilecek?

Çelik kordon ve büyük saatlerden arıyorum. tavsiyesi olan var mı? ve site önerebilecek
  4. H

Yardım İNTERNET TAHUT BİTİYOR ÖNERİ

ben süperonline geçtim agustosta bittimişti. 1000 mbit hız. tv+ pro var extra dan ücret ilk 3 ay 640 sonra 740 olacak.
  5. H

Ram ile alakalı(farklı marka)

tamamdır o sekilde yaparım. memtest dediğiniz program mı
  6. H

Ram ile alakalı(farklı marka)

2x8 gb 3600 kigston marka ram kullanıyorum. anakartım b550 DS3H . yeni 2x16 3600 xpg ram aldım. anakart 4 ram slotu var. hepsini beraber kullansam sorun olur mu? beraber kullanırsam hangi sıra ile takmalıyım bilgi verebilecek varmı? farklı marka olması sorun olur mu?
  7. H

Furmark testi değerlendirme yapabilecek?

çoğunluk lol oynuorum onda da fan bile açılmıyor zaten. baska oyunları cok denemedim bu aralar
  8. H

kasa olarak bunu kullanıyorum https://gametechpc.com/archon-s-bilgisayar-kasasi/ 1727451495 bu kasanın fanlarını değiştirmem mümkün mü acaba?
  9. H

kartı yeni almadım bir bucuk sene oldu alalı. macun değiştirme zamanı gelmiş ozaman? 1727444785 2k test ide yaptım simdi
  10. H

fan hızı normal mi ve ısı değerleri yorumlayabilecek varmı?
  11. H

Hazır sistem yardım 30k - 40k arası

2. yi özelliştirip almak bence daha iyi
  12. H

R5 5600, 3070LI PC NASIL

bence fiyat makul düzeyde iyi alınabilir.
  13. H

işlemci ekran kartına darboğaz yapar mı

yapmaz kardeşim
  14. H

Lol Unknown player yazıyor

ban yesen banlandın diye yazı gelmesi lazım. geçenlerde bana da oldu 5 kere civarı tekrar denedim. sonunda girmiştim.
  15. H

Lol Unknown player yazıyor

çıkış yapıp tekrar gir. günceleme vs filan olduğu zamanlar girişte sorun olabiliyor
  16. H

Oyuncu koltuğu önerisi

https://www.hepsiburada.com/warrior-aragorn-kumas-oyuncu-koltugu-jet-black-ayak-uzatmali-bilgisayar-sandalyesi-1598b1110-p-HBCV00004YOGNQ 1 ay önce indirimde 6700 e almıştım gayet memnunum. şuanda artmış fiyatı biraz. boyum 183 kilo 96
  17. H

Tam ekran yaptığım zaman ekran 1 2 saniyeliğine donuyor

bilgisi olan var mı?
  18. H

Tam ekran yaptığım zaman ekran 1 2 saniyeliğine donuyor

Video yada twich te yada herhangi bir platformda izlediğim şeyi tam ekrana geçtiğim zaman görüntü ve fare 1 2 saniyeliğine donup devam ediyor sebebi nedir acaba? ses gelmeye dewam ediyor ama. ryzen 5 5600x işlemci rx 6800 xt ekran kartı var.
  19. H

Mouse arıyorum(x7 kullanıyorum)

1,5 2 k civarı verebilirim, tamir için ömür doldu artık ya. lol oynuyorum. sürekli sağ tık bastığımız için zor oluyor
  20. H

Çözüldü✓ Sistemim ne kadar eder ve yerine ne almam gerekir?

7 -8 k civarı bütçem var monitör için.
Top Bottom