Arama sonuçları: *

1. K

Arduino veri aktarımı

Merhaba, arduino kullanarak bir takım veriyi buluta aktarmak için ne yapabilirim yada bu veriyi başka bir cihaza nasıl aktarabilirim.
  2. K

2 ayrı fotoğrafı tek fotoğrafta birleştirmek için bir AI programı var mı?

Arkadaşlar merhabalar, kız arkadaşımın küçüklük fotoğrafıyla kendi küçüklük fotoğrafımı tek fotoğrafta birleştirmek istiyorum bunun için bildiğiniz bir uygulama var mı?
  3. K

Eski kasa açılma sorunu

Arkadaşlar merhabalar bugün 2007den kalma bir bilgisayarı (donanımları baya eski) bir tanıdığımıza kurma amacıyla getirdim. Açtım çalıştırdım ya devam ekranına ya da setupa gidin diye bir ekran çıktı tam klavyeyi taktım devam edicektim ekran gitti gri bir ekranda kalıyor çocuk da çok hevesliydi...
  4. K

Basit bir kulaklıktan Kaliteli bir kulaklığa geçmek

Valla kutuda o şekilde yazıyordu yanlış bilgilendirme olmasın diye onu da yazmıştım düzeltiyorum hemen.
  5. K

Basit bir kulaklıktan Kaliteli bir kulaklığa geçmek

Arkadaşlar hepinize hayırlı günler. Geçenlerde annem hediye olarak Gamepower Tinker V2 Black almış. Fakat kulakığı kullanmaya başladığım andan itibaren aşırı bir baş dönmesi ve hafif elektiriklenme gibi bir his yaşıyorum. Başta test amaçlı dinlediğim yüksek sesli müzik ya da eski kulaklığım...
  6. K

Max 5200TL Toplama Kasa(Monitör dahil)

bütçe sorunlu olduğu için şimdilik bunu düşünüyorum. https://www.hepsiburada.com/wd-500gb-7200rpm-32mb-3-5-sabit-disk-wd5000avvs-63-m8b0-p-HBV00000XYAUF
  7. K

Aile baskısı diğer sitelere güvenemiyorlar :(
  8. K

Tavsiyeniz için teşekkürler. Attığım sistemde uyumsuz parçalar bulunuyor mu fikriniz varsa belirtirseniz sevinirim
  9. K

Arkadaşlar iyi akşamlar hepinize iyi forumlar sistem toplamak istiyorum fakat parçalar sadece hepsi burada ve trendyol dan olmak zorunda bütçem 5200 tl monitörün çok iyi bir şey olmasına gerek yok aklımda bir sistem var fakat parça uyumsuzluğundan korkuyorum hazır sistemlerden de atabilirsiniz...
Top Bottom