Arama sonuçları: *

1. B

Steam'de indirme hızının sürekli dalgalanması

İndirme hızı sürekli dalgalanıyor. 6 saatte inecek oyunu 16 saattir indiremedim. Steamden indirme hız limiti gibi şeyler açık değil ama neden böyle oluyor bir bilgim yok. Yardımcı olacak var mı?
  2. B

Pc oyun oynarken aniden donup kalıyor

arkadaşlar çok ciddi bir sıkıntım var yardımcı olacak var mı lütfen. r5 5600, 3070 msi ventus 3x, asus b550m-k tabanlı bir bilgisayarım var. oyun oynarken kitlenip kalıyor hiçbir işlem yaptırmıyor oyunu kapatamıyorum öyle arkada sesi geliyor sadece. neden olur bu sizce bi bilgisi olan var mı...
  3. B

Ramlerin frekansını yükseltme

denemedim 1 3 te duruyor
  4. B

Kaydettim. Dediğim gibi tekrar tekrar yeniden başlatıp durdu. En sonunda biosa girip eski haline getirince düzeldi.
  5. B

Asus B550M-K anakartım ve Corsair Vengeance RS RGB 16GB (2x 8GB) 3600 MHz DDR4 CL18 ramlerim var. 2133 mhz de çalışıyorlar. Bunların hızını nasıl yükseltirim? Xmp ayarını profile 1 e getirince 3600 de çalışıyor gösteriyor biostan yeniden başlattığımda pcyi sürekli kendi kendine yeniden...
  6. B

Çözüldü✓ Ramlerimin frekansını nasıl yükseltirim?

Asus B550M-K anakartım ve Corsair Vengeance RS RGB 16GB (2x 8GB) 3600 MHz DDR4 CL18 ramlerim var. 2133 mhz de çalışıyorlar. Bunların hızını nasıl yükseltirim? Xmp ayarını profile 1 e getirince 3600 de çalışıyor gösteriyor biostan yeniden başlattığımda pcyi sürekli kendi kendine yeniden...
Top Bottom