Arama sonuçları: *

1. dütdütvınvın

Takıntılarım var sizinle özel olarak konuşabilir miyim

hocam ismini anonim bir sey koy burada anlat bence daha cokkisi bakar
  2. dütdütvınvın

Öneri 12k bütçe ile bluetooth kulaklık önerisi

bende bunu dusunuyorum suan
  3. dütdütvınvın

Pc ve telefon icin ortak kullanacagim bi urun istiyorum mumkun mudur bu
  4. dütdütvınvın

Sahibinden param güvende güvenilir mi ?

ben birkac defa kullandim yasamadim ama telefon gibi seylerde dolandirmak isteyen cok olabilir. kargo gelirken ve acarken videoya alirsan (ki gerek var mi bilmiyorum) hicbir sorun yasamazsin bence
  5. dütdütvınvın

5000Tl hediye önerisi

Fotograf makinesi. bence degisik ve ilgisi varsa cok guzel bir hediye. Eger biraz daha ugrasabilecekse analog fotograf makinesi.
  6. dütdütvınvın

mesela telefon ile de kullanmak icin ne onerirsiniz kulak ici kullanamiyorum ve kulakliga ihtiyacim var
  7. dütdütvınvın

16 Yaşında Kasık Mantarı

17 yasinda yasadim ve anlik olarakta tekrar ettikce kullaniyorum travazol ise yariyor ve gunluk ic camasiri degisimi duzenli orayi temiz tutman falanda cok onemli fakat duzenli tekrar ederse gecmezse yan etkisi falan olursa ilk is doktora gorun( kullanmadan once bir aile hekimine danismistik)
  8. dütdütvınvın

neden asla verilmez sizce, mesela sonynin kablolu modu da var
  9. dütdütvınvın

airpods dusunmuyorum kesinlikle hem samsung kullanicisiyim hemde hic f/p oldugunu dusunmuyorum asiri sorunla karsilasan var.
  10. dütdütvınvın

Sony WH1000XM5 düşünüyorum ama farklı seçenekler hakkında da pek bilgim yok. Önerisi olan yazsın bütçeyi aşamam daha fazla. Gündelik telefon ile birlikte ve PC'de kullanırım bir de genel olarak müzik dinlemek ve video izlemek için. Kulak üstü.
  11. dütdütvınvın

instagramda (a) ne anlama geliyor

instagramda ozellikle bgy uaq tarzi hesaplarin postlarinda (a) yi goruyorum bu ne demek alinti oldugunun falan mi isareti neden araya bunu sıkıstiryorlar postta yazida
  12. dütdütvınvın

35 mm analog fotograf makinesi onerisi

35 mm kompakt fotograf makinesi almak istiyorum. Pozlama veya isoyu ayarlayabildigim gerisi otomatik olsa da olur kompakt bi makine lazim 2. el olur muhtemelen.
  13. dütdütvınvın

Valorant'a girebilen var mı?

kaynak nedir
  14. dütdütvınvın

550 TL mouse önerisi

claw pozisyonda tutuyorum ağır büyük mouselar hiç kullanamıyorum hafif kucuk olması tercihim eski mousem logitech g102 butcenın belki biraz üstü olabilir
  15. dütdütvınvın

Öneri Kulaklık Önerisi Müzik İçin

Kulak üstü kablosuz müzik dinlemek için kulaklık önerisi bütçe 3000 tl max temiz 2. el de olur
  16. dütdütvınvın

kablosuz kulak dışı kulaklık önerisi

ne farkeder hocam dediğimi anladınız en nihayetinde
  17. dütdütvınvın

kablosuz kulak dışı kulaklık önerisi

hem gündelik kullanım için (telefondan muzik dinleme vs) hemde bilgisayardan youtube izleyebilmek, oyun oynayabilmek falan için kulaklık önerisi. Ses kasma önemli değil net ses daha önemli. Mümkünse kablosuz. Temiz 2. el de olur
  18. dütdütvınvın

Öneri Taşınabilir disk önerisi

500 GB'tan fazla bir depolamaya ihtiyacım yok, 100 GB'tan fazla olsun yeterli. Bütçem 300 TL maksimum. Type-C olursa daha guzel olur.
Top Bottom