Arama sonuçları: *

1. L

mavi ekran hatası (minidump ektedir hocalarım)

merhaba pc özelliklerim r3 2200g 2x8gb 3000mhz ram a320m anakart 2 ssd hocalarım bilgisayarımda bayadır donmalar oluyordu fps düşüşleri oluyordu sonra mavi ekran verme olayları başladı sorunun yazılımsal olduğunu düşünmeye başladım.KPSS çalışıyorum ama video izlerken bile kapanıyor bana yardım...
  2. L

İphone 11 Yerine üst model hangisi mantıklı

Bana da bi anakart ısmarlayın madem hocam :) :) :))
  3. L

Bilgisayarım Açılmıyor yardım edin nolur

Aerocool 500w psu bilmiyorum ki
  4. L

Bilgisayarım Açılmıyor yardım edin nolur

Bilgisayarım apu sistem ryzen 3 2200g , 16gb ram cift kanal 3000mhz, 2 ssd var , anakart a320m, bilgisayarımda son zamanlarda fps sorunlari baslamıştı, 2 gün önce mavi ekran hatası aldım kapandı , bios pilini cikartim taktım düzeldi.Sonra ara ara tekrar aldım.Minidump dosyasiyla ilgili her yolu...
  5. L

300 400 tl kulak üstü kulaklık

Peki rahat mı kulaklık , ses kasabiliyor musun ya da kafanı yoruyor mu mikrofonu nasıl ?
  6. L

Hangisi ??
  7. L

Cloud stinger ve asus tuf h3 hakkında fikriniz neydi acaba ?
  8. L

Merhaba.Ben rampage snrx7 kulaklığını kullanıyordum fakat kulaklık kafamı çok yoruyor ağır ve sıkıyor.Bu yüzden sizden yeni bir kulaklık alacağım için yardım istiyorum. Bütcem 300 400 tl . Kulaklıktan beklentim konforlu olması , oyun oynayacagim icin ses ve mikrofonu iyi olması. İncelemelerim...
  9. L

PC KULAKLIK HANGİSİNİ ALIYIM ??

Öncelikle sağlıklı günler.Ben pc için bir kulaklık alacağım, aşağıya 2 kulaklık bırakacağım hangisini almalıyım? Steelseries arctis 1 - 350 tl ye bime gelicek. Rampage drop plus k60 - 387 tl Kulaklıktan beklentilerim; Kulağımı yormasın konforlu ve kullanışlı olsun uzun kullanımda kulağımı...
  10. L

Bu fiyata Bu pc iyi mi

🙏🙏
  11. L

Bu fiyata Bu pc iyi mi

Saolasın ya , sen olmasan bu siteyi bilmiyordum , herkes yardimci olmaya calisiyor burda , bu siteyi kurandan herkezden Allah razj olsun 1602810476 Arkadaş önerdi bana bu siteyi tesadüfen
  12. L

Bu fiyata Bu pc iyi mi

Allah senden razı olsun , benim şuan param yok borç alıcam , ne kadar vaktim var hemen satılır mı , 1 2 güne ihtiyacım var da
  13. L

Bilgisizim hangi sistemi seçmeliyim?(cs go lol acsin yeter)

Bana da lazım dostum nerden alıyorsun
  14. L

Bilgisizim hangi sistemi seçmeliyim?(cs go lol acsin yeter)

1. Sistemin fiyatı nedir , ya da en ucuzu olan hangi sistem
  15. L

Bu fiyata Bu pc iyi mi

Çok sağolasın teşekkür ederim 🙏
  16. L

Bu fiyata Bu pc iyi mi

Karabük te oturuyorum hocam 1602808337 Bu pc çok mu kötü hocam , işimi görmez mi
  17. L

Bu fiyata Bu pc iyi mi

İyi geceler herkese ,benim pc toplama bilgim cok cok az , parcalari tam bilmiyorum , üniversiteye basladim bu sene , uzaktan egitim icin pc lazim , hastam var anne baba ayri annemle kaliyorum maddi acidan zorluk cekiyorum , butcem baya sınırlı , araştırdım ve 1400 tl ye qcore 8200 işlemci 4gb...
Top Bottom