Arama sonuçları: *

1. M

Laptop acil değişmem lazım öneri

Genelde 3dsmax kullanıyorum programlama dışında ve 3d karakter modelleme falan yapıyorum
  2. M

Ram en az 32 olması lazım yetmiyor yoksa 16gb ram var şu anki laptobumda ağır iş yapamıyorum
  3. M

Sence bunu mu almalıyım veya var mi bir önerin pek anlamıyorum bu işlerden, bana sadece seçenek sunun veya şunu al deyin biraz emrivaki olduysa kusura bakmayın 1724501141 Illa monster olması şart değil internette gezinirken gördüm varsa başka önerileriniz buyrun
  4. M

Çok fazla seyahat etmiyorum fakat bazen bilgisayarımı götürmem gerekiyor bu laptop genel olarak alınır mı yoksa bu fiyata 4060 ekran kartlı masaüstü mü alınmalı bir de ekran kartlarından pek anlamıyorum 2050 bana yeterli mi, yazılım yapacağım belki 3d assets falan oynayacağım oyun da sadece lol var
  5. M

Bilgisayar programcılığı okuyorum bilgisayarım çok eskidi, paylaşımlı ekran kartı vardi i3 işlemci anlayacağınız baya eski 🤠 Şimdiden söyleyeyim genellikle evden çalışıyorum Resimdeki gibi özelleştirilmiş halinin (özelleştirilen parçalar sarı renkli) 26k fiyatı var...
Top Bottom