Arama sonuçları: *

1. O

Yardım Asus GPU Tweak 2 programı, PC her açtığımda sıfırlanıyor

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Aslında bir çözümü var; Ben çözümü güncellemelerde buldum. ASUS STRIX RX 580 T8G kartı kullanıyorum AMD olduğu için sürekli güncelleme geliyor. İlk başta GPU TWEAK II programının güncellemesine bakıyorum, varsa güncelliyorum öyle deniyorum. Baktım olmuyor sonra ekran...
  2. O

CS:GO anlamsız FPS sorunu

Aynı sorun bende de ama ben yeniden başlatsam bile yükselmiyor. Normalde Asus Strıx RX 580 T8G 1431 Mhz ekran kartımla CT'de 400 FPS civarı alıyordum ama bu aralar ne olduysa 250'de sabit dursa diye dua ediyorum. Sorun neyden kaynaklı çözebildiniz mi?
  3. O

Asus VG259QM Ayarları Nasıl Olmalı?

Peki siz DP ile mi bağlantı yaptınız? Kaç monitör kullanıyorsunuz?
  4. O

Yardım CS:GO' da Düşük FPS Sorunu Nasıl Gider?

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, sorunum CSGO'da önceden CT tarafında rekabetçi modda 400 FPS' ye kadar görüyordum ama bu aralar 250'yi geçse şükrediyorum. Neden ani FPS düşüşü oldu? Monitörüm 280 Hz ve ben şuan o Hz'i kullanamıyorum. Oyun SSD' ye yüklü ve SSD'de alan 50 GB kaldı. Acaba o...
  5. O

Asus VG259QM Ayarları Nasıl Olmalı?

Merhaba, konunun üzerinden biraz geçmiş ama bir sorum olacak; bu geçen süre zarfında ayarları kendiniz yapabildiniz mi? Çünkü ben de yeni aldım bu monitörü CS:GO oynuyorum. Eğer yaptıysanız hangi ayarları yapmam gerekir?
  6. O

Yardım Asus VG259QM mouse hareketinde bulanıklaşma

Sorunu ben CS:GO'da da yaşıyorum. Dediğiniz gibi hareket ettirince bulanık oluyor keskin değil. Sorunu çözebildiniz mi peki?
  7. O

Veri Tabanı Tasarımı ile Avukatlık Bürosundaki Çalışma Sistemi Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar, başlıkta gördüğünüz gibi ben bu çalışma sistemini nasıl yapabilirim yani avukatlık bürosundaki çalışma sistemini veri tabanına nasıl aktarabilirim? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı?
Top Bottom