Arama sonuçları: *

1. M

HDMI Kablosu ile bu monitör de 165 Hz performans alır mıyım

hocam emin misiniz ben direkt hdmi 1.4 girişinden bahsettim 1.4 girişi 165 hz desteklemez demek istediğim 165hz aktarabilecek güçte bir kablo değil 1.4 hdmi kablosu 2.0 girişli bir hdmi olsaydı 240hz e kadar çıkabilirdi
  2. M

SSD KULLANIMI %100 OLUYOR

deneyeyim hocam biraz araştırıp windows searchı devredışı bıraktım bir tık rahatlamış gibi fakat hala %90-95 bantlarında
  3. M

iptal etmen daha iyi olur
  4. M

bu kısımda 1.4 olduğu belirtilmiş 1720596284 ayarlarda 165 hz alıyormuş gibi görünsede monitörün maximum 120hz verir 1720596341
  5. M

monitörün 1.4 destekliyormuş 1080pde 144hz kesinlikle alırsın 165 hz e çıkartabilirsin ama bazı problemler yaşayabilirsin bence en iyisi direkt iptal edip dp girişi olan bir anakart almandır
  6. M

Kablon ve ekran kartın 2.0 veya 2.0b destekli ise 1080p de 240hz kadar çıkabilirsin. 1720595793 Monitörünü inceledim 1080p de 165 hz alırsın muhtemelen
  7. M

SSD KULLANIMI %100 OLUYOR

Bilgisayarımı açtığım zaman sistemimin iyi olmasına rağmen aşırı kasma oluyor görev yöneticisini açtığımda %100 disk kullanımı olduğunu görüyorum yardımcı olur musunuz? SSD MODELİ : Team MP33 Pro 512GB 2400/2000MB/s NVMe PCIe Gen3x4 M.2 SSD Disk (TM8FPD512G0C101)
  8. M

DİSCORDA GİREMİYORUM!

Hocam anakartta wifi olmadığı için telefondan çekiyorum interneti ondan kaynaklı olabilir mi?
  9. M

DİSCORDA GİREMİYORUM!

Arkadaşlar cihazıma format attım, Discorda girmeye çalıştığımda bu hatayı aldım. Çözümünü bilen veya anlayanlar yardımcı olursa sevinirim. Herkese iyi forumlar :)
  10. M

YARDIM SİSTEMİM AÇILMIYOR

evet kuruluydu ilk çalıştırdığımda sistem açıldı evvelsi gün açamadım bu hatayı aldım
  11. M

YARDIM SİSTEMİM AÇILMIYOR

Arkadaşlar Yeni Bir Monitör Aldım güzelce DisplayPort girişini taktım ekran geldi fakat açılınca asus logosu 4-5 kere gelip gitti ardından American Megatrend diye bir ekran geldi arkasından PXE room hatası aldım ve bios ekranına attı fotoğrafları sırasıyla ekliyorum. Fotoğrafların boyutu büyük...
  12. M

Yardım KULAKLIKTAN SES GELMİYOR

Arkadaşlar pc ile oynarken yanımdaki birşeyi almak için ayağa kalktım. Bu sırada ayağım sandalyeye takıldı ve düştüm. Kulaklığın kablosu bayağa gerildi fakat kopma yok. Ses gelmiyor. Sizce ne olmuştur ve çözümü var mıdır? 1675273278 bu arada kulaklığın mikrofonu çalışıyor
  13. M

Moni̇tör Kırık Geldi̇, Ne Yapmalıyım?

18.000 liralık ürün için imza gereklidir bence
  14. M

harbiden video olursa alırlar mı kesin
  15. M

kargoyu verirkende imza falan almamışlar isim soy isim sorup burası mi demişler eve denince verip gitmişler
  16. M

kutunun çift tarafida bantlı olması gerekirken biri bantliydi ben herhalde sistem kurulumunda denediler zannettim 1673042826 toplam 17k sistem imza almamışlar
  17. M

hocam benim yerime kardeşime teslim etmişler imza falanda almamışlar
  18. M

Nasıl yani şimdi elimde mi patladı?? 1673042614 güvenilir firma diye çekemedim kutudada herhangi bir sorun yoktu
  19. M

Arkadaşlar incehesaptan bir sistem aldım yanında monitorde aldım. Kargo 10-11 gün önce teslim edildi fakat şehir dışında olduğum için kurma fırsatım olmadı bu gün kurdum ve ekranım kırık çıktı iade talebi oluşturdum geri alırlar mı?
Top Bottom