Arama sonuçları: *

1. V

Gaming fp kulaklık önerisi

İyi günler fps oyunları için gaming wireless kulaklık arıyorum yardımcı olur musunuz
  2. V

GHelperda GPU AYARI İÇİN YARDIM

Asus tuf a15 fa507nv laptoba sahibim asus armoury create uygulamasının çalışmasını pek beğenmiyodum. Alternatifi olan GHelper indirdim GPUda frekans belirliyosun fakat bir bilene sormadan fazla kurcalamak istemedim
  3. V

Type c displayportu kablo önerisi

Laptop için monitör aldım .Hdmi girişi var dpyi type cden destekliyo ürün önerebilir misiniz? Pusat type c dp kablosuyla amazonda bulduğum uni type c dp kablo Monitörüm 180 hz 0.5 ms laptoptada type c gen 2 var
  4. V

Laptoba monitörü sizce hangisiyle bağlamalıyım

Laptobuma monitör aldım yanında display port çıktı fakat laptop display portu type-c ile sağladığı için o kabloyu kullanamadım direk hdmi 2.1 mi almalıyım yoksa type-c to display kablosu mu daha iyi olur
  5. V

Çözüldü✓ Monitör almama yardım etsenize

Bi kaç gündür monitör arıyorum samsung odessy g3 gamepower bull t10 gibi monitörlerler arasında kaldım hangisini almalıyım Not: max 5000 TL'ye çıkabilirim
  6. V

windows defender düzgün çalışmıyor

bilgisayarı açtım windows güvenlik simgesinde ünlem vardı tıklayıp açmadım defendıra girdiğimde hepsinin üzerinde bilinmiyor yazıyor
  7. V

Bu bilgisayar alınır mı

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-gaming-laptop-16-s0018nt-amd-ryzen-5-7640hs-16-gb-1-tb-ssd-rtx-4060-freedos-16-1-fhd-144-hz-tasinabilir-bilgisayar-7z4m8ea-p-HBCV00004IVOZZ?magaza=Teknorya&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.25.6...
  8. V

Çözüldü✓ Bu iki bilgisayar arasinda kaldim

Oyun biraz tasarim biraz okul
  9. V

Çözüldü✓ Bu iki bilgisayar arasinda kaldim

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-r0047nt-intel-core-i5-13500h-16-gb-ddr5-ram-1-tb-ssd-6-gb-rtx4050-freedos-16-1-fhd-tasinabilir-bilgisayar-7p6l6ea-pm-HBC00004HVYDE...
  10. V

Corsair M55 PRO 329₺ Lenovo Legion m300 169₺Logitec g300s 359₺

Performans anlamında yukarıdakilerden hangisini tercih etmeliyim (Solağım)
  11. V

Çözüldü✓ İki işlemci arasında kaldım

Kafamda bir laptop var alıcam ama karşıma iki farklı işlemcili hali cıktı tam karar veremedim sizce hangisini seçmeliyim (laptop işlemcileri)
  12. V

Yardım Laptop a eski harddisk takmak

Yeni alıcagim laptobum 2.5 ssdi harddisk slotu var ve bu slotu eski laptoptaki harddiski taksam herhangi bir sorun olur mu (eski harddiskte win 10 vs. kurulu )
Top Bottom